Jsem šťastný, řekl po premiéře Ivety Artur Štaidl. Kterou písničku od maminky má nejraději?

Jen málokdo si toho už ve 26 letech prožil tolik jako Artur Štaidl. Syn Ivety Bartošové se navzdory svému věku musel vypořádat s opravdu složitými životními situacemi včetně smrti obou rodičů. Milovanou maminku si nyní mohl připomenout alespoň na filmovém plátně.

Příběh Ivety Bartošové vypráví diváky očekávaná minisérie z dílny Voyo Originál. S jejím natáčením souhlasil syn Artur i zpěvaččina o minutu starší sestra Ivana. Námět režiséra Michala Samira oba nadchl, a proto nechyběli ani na slavnostní premiéře v Lucerně.

​„Byly tam dojemné scény, ale jsem rád, že to Michal Samir udělal trošku i vtipným rázem, že to odlehčuje ty těžší situace. Je to krásně udělané, jsem šťastný,“ svěřil po premiéře v exkluzivním rozhovoru Artur Štaidl.

​Hlavní roli Ivety Bartošové se ujala talentovaná Anna Fialová, její první lásku Petra Sepešiho hraje Vojtěch Vodochodský. V minisérii zazní hned několik známých hitů, mezi kterými jsou Knoflíky lásky, které pár proslavily. A jaké maminčiny písně si oblíbil Artur?

​„Měl jsem od ní rád ty klasiky: Léto, Hej pane diskžokej … Pouštěl jsem si je spíš až v posledních letech, kdy už mi to chybí. Ale když jsem žil s mamkou, tak jsem to od ní poslouchal pořád. Trénovala v autě,“ prozradil Artur.

Minisérii Iveta sledujte už nyní na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady