Lamač ženských srdcí: Ondřej Brzobohatý si v minisérii Iveta zahraje lásku Bartošové!

Ondřej Brzobohatý patří k neuznávanějším hudebníkům u nás. Legendu československé hudební scény Ladislava Štaidla v minisérii Iveta proto nemohl ztvárnit nikdo jiný! V jakém bodě se nacházela jeho kariéra v době, kdy poprvé poznal svou pozdější lásku Ivetu Bartošovou? Porovnejte si podobu a připravte se s námi na velkolepou premiéru minisérie Iveta!

Dobrý den, já jsem Štaidl

Svými hity lámal rekordy a charismatem zase ženská srdce. V době, kdy Iveta Bartošová svou kariéru teprve začínala, už se Ladislav Štaidl mohl těšit slibně rozjeté dráze. Tu budoval v Kapele Ladislava Štaidla, která v legendárních vystoupeních doprovázela na domácí i zahraniční turné Karla Gotta. 

Se svým mladším bratrem Jiřím za svou kariéru složil písně nejen pro Karla Gotta, ale i Waldemara Matušku a další hvězdy hudebního nebe. Skladby skládal i pro známé seriály, jako byli Chlapci a chlapi či Malý pitaval z velkého města.

FOTO:  Profimeda

​V osmdesátých letech, kdy se Ladislav Štaidl mohl pochlubit veleúspěšnou dvacetiletou kariérou, se na scéně objevila i mladičká a krásná Iveta. Ta sice v té době měla oči jen pro svého partnera Petra Sepéšiho. Bylo však jasné, že ji zkušený Ladislav Štaidl ovlivní nejen po hudební stránce...

FOTO:  TV Nova

Životopisný film o Ivetě Bartošové v podobě třídílné minisérie sledujte online na Voyo už 6. května. Užijte si s námi neopakovatelnou atmosféru osmdesátých let, které vládl neon, trvalá i nestárnoucí hity Ivety Bartošové.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Iveta

Články k pořadu Iveta

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady