Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Ve druhém díle pořadu STREET MODELKY mohli diváci sledovat rovnou dvojitou porci focení, fashion inspirace, kreativity a ještě něčeho jiného... Co to bylo? Podívejte se!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Street modelky, 2. díl: Dvě holky naráz! Jak to tým profíků udělal? Podívejte se na VIDEO

Street modelky - 2. díl - úvodní foto
zdroj: Hair studio Honza Kořínek Street modelky - 2. díl - úvodní foto
aktualizováno 26.04.2018, 12:30 | 26.04.2018, 12:13 | TV Nova

Ve druhém díle pořadu STREET MODELKY mohli diváci sledovat rovnou dvojitou porci focení, fashion inspirace, kreativity a ještě něčeho jiného... Co to bylo? Podívejte se!

Moderátorka Zorka Hejdová tentokrát „ulovila” dvě studentky střední školy Johanu (15 let) a Terezu (16 let). Ty ani v nejmenším netušily, že je namísto slunného odpoledne v parku čeká profesionální focení a role modelek. „Nejdřív jsem byla vyděšená, ale pak jsem si řekla proč ne a jdeme do toho,” svěřila se Tereza. Tu nejvíce bavila změna v rámci makeu-pu, který sama moc nepoužívá.

Street modelky - 2. díl - před
(Foto: Hair studio Honza Kořínek)

Naopak Johanu nejvíce bavila část samotného focení. Při něm překvapila celý tým svými, v podstatě profesionálními pózami a výrazy. „Je to hotová modelka. Opravdu jí to moc jde,“ řekla o jejím výkonu moderátorka Zorka Hejdová. A ani kadeřník Honza Kořínek nešetřil chválou. „Obě holky mají krásné vlasy a dobře se nám s nimi pracovalo a opět se nám s kolegyní Annou Vejvodovou podařilo vytvořit zajímavé účesy. Volili jsme podle stylingu i lokace a také podle odvahy holek,“ vysvětloval kadeřník Honza Kořínek.

Street modelky - 2. díl - před II
(Foto: Hair studio Honza Kořínek)

Jak si poradil fotograf Petr Kozlík s dvěma STREET MODELKAMI a jaké bylo focením přímo v ulicích centra Prahy? Na to se můžete podívat ZDE

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Co si Zorka Hejdová myslí módním stylu mladých Češek? Jedna věc ji velmi mrzí!

NEUVĚŘITELNÉ: Tým profesionálů ze Street modelek změnil dívku k nepoznání v přímém přenosu!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář