Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

V sobotu 9. září se v pražské Hostivaři uskutečnil Den s Novou. Televize Nova přichystala pro své fanoušky velkolepý den plný zábavy. Nemohli jste dorazit a společně s námi a s vašimi oblíbenými hvězdami oslavit začátek školního roku? Nezoufejte, ...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

VELKOLEPÝ DEN S NOVOU: Co se odehrálo? Podívejte se do zákulisí!

Snídaně s Novou - 7
zdroj: TV Nova Snídaně s Novou - 7
aktualizováno 10.09.2017, 21:40 | 09.09.2017, 16:43 | Maci/nova.cz

V sobotu 9. září se v pražské Hostivaři uskutečnil Den s Novou. Televize Nova přichystala pro své fanoušky velkolepý den plný zábavy. Nemohli jste dorazit a společně s námi a s vašimi oblíbenými hvězdami oslavit začátek školního roku? Nezoufejte, vše vám přinášíme v naší podrobné online reportáži!

Tisíce z vás nahlédli pod pokličku televizní stanice, užili si prohlídku ateliérů seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2, užili si plno koncertů českých kapel, setkali se na autogramiádě s oblíbenými herci, moderátory, zpěváky a zasoutěžili si o hodnotné ceny. Společně jsme si užili celodenní zábavu!

 • Den s Novou - 10
 • Den s Novou - 9
 • Den s Novou - 8
 • Den s Novou - 7
 • Den s Novou - 6
 • Den s Novou - 5
 • Den s Novou - 4
 • Den s Novou - 3
 • Den s Novou - 2
 • Den s Novou - 1
 • Den s Novou - 6
 • Den s Novou - 5
 • Den s Novou - 4
 • Den s Novou - 3
 • Den s Novou - 2
 • Den s Novou - 1
 • Den s Novou - 5
 • Den s Novou - 4
 • Den s Novou - 3
 • Den s Novou - 2
 • Den s Novou - 1


Setkat jste se mohli s televizními hvězdami jako jsou: Lucie Borhyová, Rey Koranteng, Petra Svoboda, Markéta Fialová, Michaela Badinková, Radim Fiala, Dana Morávková, Jan Čenský, Miroslav Etzler, Láďa Ondřej, Jana Paulová, Zuzana Slavíková, Ilona Svobodová, Roman Štabrňák, Šárka Vaculíková, Ivan Vyskočil, Karel Kašák, Katka Říhová, Tereza Juščíková, Ema Klementová, Lukáš Maule, Štěpán Sokol, Bohdana Pavlíková, Matouš Ruml, Klára Oltová, Anežka Rusevová, Libor Stach a další.

Sobotní Den s Novou přilákal tisíce návštěvníků - 14
(Foto: TV Nova)


Již od ranních hodin se o hlavní stage staral moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal a svojí účast si náležitě užil, energie mu i díky vám vydržela po celý den. Společnost mu nějakou domu dělala moderátorka Televizních zpráv Lucie Borhyová. Petr si dokonce vzal na paškál jejího moderátorského kolegu Raye Korantenga! „Jsem rád, že ji Ray konečně někomu pujčil,“ zavtipkoval.

Kromě hlavní stage, na které se odehrály koncerty i výstupy známých tváří, se okolo dělo spoustu další zábavy. Interaktivní stánky byly připravené pobavit vás i vaše děti. Vyzkoušet jste si toho mohli hodně, od moderování, focení, ke skluzavkácm až po horolezeckou stěnu. A nejen to. 

Den s Novou - 4
(Foto: TV Nova)


Dále jste mohli podstoupit prohlídky ateliérů, kde se natáčí oblíbené seriály: Ordinace v růžového zahradě 2 - jak to tam vypadalo se podívejte v GALERII zde, i Ulice -fotografie naleznete ZDE!


Jak celý den probíhal, jsme vás informovali krok po kroku:

20:00 - A je tu konec krásného dne! Den s Novou je již za námi! Snad jste si ho pořádně užili! Pokud jste nedorazili, podívejte se na fotogalerii ve článku.

19:00
- Je to tu! Známe vítěze všech cen, o výhercích vás budeme informovat zítra! A teď je čas na DJe Říbala!

18:15
- A nyní je čas vylosovat výherce celodenní soutěže!

Sobotní Den s Novou přilákal tisíce návštěvníků - 13
(Foto: TV Nova)


18:00
- Xindl X právě skončil. Své výborné vystoupení podtrhuje autogramiádou s fanoušky!

17:00
- A je to tady! Ondřej Ladek, který se mimochodme podílel na scénáři k legendárnímu Comebacku, vstupuje na stage!

16:00 - Areálem se line sladká melodie Lásky v housce, ale stále se jedná jenom o zvučení! Na plnohodnotný koncert si musejí diváci počkat do 17:00.

15:50
- Xindl X už zvučí, chystají si velkou show.

15:45 - A konečně třetí a poslední autogramiíada. poslední šance získat podpisy!

13:45 - A je tady další autogramiáda! Zopakuje se enormní zájem?

Den s Novou - 5
(Foto: TV Nova)


13:30 - Albert rozdovaděl hostivařské publikum, že ani snad nechtěl skončit. Nabídl jako nové písně, tak hity Charlie Straight. Jednoznačně největší překvapení dnešního dne. Poslední kapela, která se dneska představí je Xindl X!

12:30 - Přesní jako hodinky. Lake Malawi už to rozjíždějí a celým areálem se line jejich Indie pop.

Den s Novou - 3
(Foto: TV Nova)


12:20
- Albert Černý a jeho kapela Lake Malawi už ladí svoje instrumenty a chystají se na vystoupení. Je to třinecká skupina, která působí v České republice a částečně sídlí v Londýně. Kapela zpívá anglicky. V roce 2015 vydali své první debutové album "We Are Making Love Again".


11:50
- Tak to je požádný nářez! Takový zájem o podpisy nikdo nečekal!

Den s Novou - 2
(Foto: TV Nova)


11:45 - Nyní je čas autogramiád! Hvězdy Televizních obrazovek se chystají podepisovat fanouškům. V plánu jsou ještě další dvě, a to konkrétně v 13:45 a 15:45.


11:40 - Moderator Televizních novin a současně jedna z největších tváří médií Rey Koranteng zve fanoušky na autogramiadu. Diváci doslova hltají každé jeho slovo. Jeho příchod na stage byl doprovázen ohlkušujícím aplausem.

Den s Novou - 2
(Foto: TV Nova)


11:00 - A teď přišla řada na kapelu Atmospehere alias Atmoška. Kapela Artmosphere vznikla v roce 2011. Uskupení profesionálních muzikantů značí tvorbu vlastní autorské hudby. V posledních dvou letech se umisťují v žebříčku Českého slavíka v kategorii Hvězda internetu, za sebou mají nespočet koncertů mimo jiné i na festivalech Colours of Ostrava, Votvírák, Mezi ploty či televizní vystoupení např. ve Snídani s Novou.

Den s Novou - 1
(Foto: TV Nova)


10:45 - Bude následovat živý vstup do televize Nova! Na starost si ho bere moderátorka Prásku! Marcela Škábova. Dokaže zkušená moderátorka nalákat další příznivce, aby dorazili do areálu?


10:30 - Tak to bylo něco! Markéta Konvičková rozdivočela všechny příznivce, kterým nevadilo dorazit již dopoledne. A že jich není málo!


10:00 - A na co se můžete těšit dál? Již za několik okamžiků začíne vystupovat finalistka třetí řady úspešné show Tvoje tvář má známý hlás Markéta Konvičková! A to si přece nemůžete nechat ujít!

Sobotní Den s Novou přilákal tisíce návštěvníků - 2
(Foto: TV Nova)


9:30 - Na místo dorazili i štáby Volejte Novu a Prásku!, které budou na místě až do večera. Chcete se vidět v televizi? Máte jedinečnou šanci, že si naši reportéři a reportérky vyberou právě vás!


9:15 - Na podiu se objevuje krásná moderátorka Lucie Borhyová. Doprovod jí dělá i snídaňové štěně Sunny.
Snídaně s Novou - 7
(Foto: TV Nova)

9:00 - Areál se otevírá pro všechny fanoušky, které svým hlasem z hlavní stage vítá moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal!


NEPŘEHLÉDNĚTE:
FOTO: Markéta Konvičková odstartovala velkolepý Den s Novou. Jak to krásná a pohledná blondýnka zvládla? Podívejte se!

GALERIE: Podívejte se do ateliérů Ordinace! Den s Novou je tu pro vás, co se uvnitř děje?

GALERIE: Podívejte se do ateliérů Ulice! Den s Novou je tu pro vás, co se uvnitř děje?

Velkolepý DEN S NOVOU: Kupte si vstupenku a přijďte společně s hvězdami nahlédnout do zákulisí TV Nova!

Den s Novou je tady! Nakoukněte společně s hvězdami do zákulisí
Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Den s Novou - ateliéry Ordinace - 19

GALERIE: Podívejte se do ateliérů Ordinace! Den s Novou je tu pro vás, co se uvnitř děje? »

Dnešní sobotní den se nese ve znamení dne otevřených dveří televize Nova – Den s Novou je tady! Známé tváře, autogramiády, koncerty, prohlídky v ateliérech. To vše je dnes pro vás. Stále můžete přijít, ale pokud u toho nemůžete být, nasajte atmosféru alespoň přes naši galerii. ... více»

+1
perla12
Jednalo se o nejhorší akci, na které jsem byla !!! To, že jsme neměli možnost koupit vstupenky i s možností navštívit ateliéry budiž.....každopádně nechápu, proč si diváci za prohlídku ateliérů musí připlácet.....léta Vás podporujeme ve sledovanosti a NOVA snad nemusí vydělávat na divácích. Takže jsme zašli do areálu, kde vládl naprostý chaos......sbírat razítka ve stáncích po nekonečně vystátých frontách ve vedru podle mě není zábava. Co se týče autogramiád, tak to bylo fiasko. Security agentura nezvládla ani fanoušky zařadit do jedné fronty a nechala je vytvořit jich hned několik, což vedlo k neustálému napadání, urážení, chaosu....Lidé čekali přes hodinu i více ve frontách, které se hnuly tak cca o 6 - 8 m a konec !!!!! Lidé přijeli za herci, kteří nechali diváky zmateně pobíhat po areálu, čekat fronty a ve finále se s herci ani nepotkali. Všude kolem se ozývaly pouze negativní ohlasy, lidé byli velmi nespokojení............takže až Vám bude NOVA prezentovat, jak to bylo velkolepé, nevěřte jim. lidé byli zklamaní, odjížděli domů a myslím, že se příštích " velkolepých akcí" nezúčastní !!!!! To, že většina zaplatila pouze za vstup a brzký odchod z areálu přežijeme, ale že jste většině lidí zkazili sobotu a natěšení se na herce a zábavu si budou lidé pamatovat dlouho. Tato akce mě velmi zklamala, naprosté fiasko.
0
fanousek2017
filipz78 --- ano mate pravdu akorát že ne uplne byl jsem tam čekal jsem 6 hod a ano žádali krok zpatky akorat že sme ho udelali a zboku lidi se tam natlačili akekle to šlo celou dobu ochranka mnela zajistit prubjech fronty citim se podveden
janakt 19.9.2017 21:41
0
Yvona byla jsem tam také a také souhlasím s tím vůbec se na mě nedostalo s podpisama jinak to bylo bezva
fanousek2017 11.9.2017 20:53
0
filipz78 --- ano mate pravdu akorát že ne uplne byl jsem tam čekal jsem 6 hod a ano žádali krok zpatky akorat že sme ho udelali a zboku lidi se tam natlačili akekle to šlo celou dobu ochranka mnela zajistit prubjech fronty citim se podveden
filipzd78 10.9.2017 01:03
+1
Ano organizace u stánku s autogramy byla tragická,ale ze strany organizátorů ne ochranky. Ta se snažila ale stádo je stádo a i kdyz nekolikrat upozorňovali ostatní aby ustoupili a netlacili se tak většina lidí je naprosto ignorovalo. Myslím že to měl organizátor lépe připravit jako např. koridor z plotu a podobně. Ve 3 tam toho ty bezpečáci nemohli ty ovce udržet