Den s Novou
V ATELIÉRECH

Nahlédněte s hvězdami do zákulisí televize Nova!

Vstupenky zde
Partnerem akce je:

Den s Novou je opět tady! Přijďte společně s hvězdami nahlédnout do ateliérů Vašich nejoblíbenějších seriálů a vyhrajte zájezd! Připravili jsme pro Vás Den s Novou tak, jak jste ho chtěli – V ATELIÉRECH!

Přijďte v sobotu 15. září 2018 do pražské Hostivaře. Podíváte se do ateliérů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2 a tentokrát si sami zvolíte, který byste chtěli vidět raději! Anebo oba? Všechno stihnete, když se budete držet našich rad (viz níže).

Ukážeme vám nejen místa, kde vznikají seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2, ale prozradíme Vám také mnoho zajímavostí z natáčení, odnesete si podpisy hvězd TV Nova, užijete si CELODENNÍ zábavu a navíc můžete vyhrát luxusní zájezd od cestovní kanceláře Blue Style!

Moderují herci z Ulice: Vašek Matějovský a Ondřej Havel.

Těšíme se na vás 15. září 2018 v Hostivaři!

POZOR! Nové vstupenky vám umožní vstup do areálu, na autogramiády, vystoupení hvězd Tvoje tvář má známý hlas a Superstar a další doprovodný program. Bohužel neopravňují ke vstupu do ateliérů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice. Kapacita ateliérů je již zcela naplněna.

Den s Novou

Co vás čeká

Dali jsme na Vás a připravili jsme Den s Novou podle Vašich představ! Tentokrát si Den s Novou užijete přímo v místech, kde vznikají Vaše oblíbené seriály. Z důvodu Vašeho obrovského zájmu o Den s Novou v ateliérech přidáváme další vstupenky. Tyto vstupenky Vám umožní vstup do areálu, v němž proběhnou autogramiády, vystoupení účastníků show Tvoje tvář má známý hlas a finalistů poslední řady SuperStar a také doprovodný program pro děti. Ale pozor! Tyto vstupenky neopravňují ke vstupu do ateliérů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice. Jejich kapacita je již zcela naplněna. Děkujeme za pochopení.

Prohlédnete si ateliéry seriálů Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě 2 a podíváte se do míst, kam je PO CELÝ ROK vstup zakázán. Dozvíte se mnoho zákulisních informací a budete se moci setkat s hvězdami TV Nova!

Ateliéry seriálu Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2 budou otevřené od 8:00 - 20:00. Autogramiáda bude zahájena v 9:00 ve venkovním areálu v blízkosti ateliéru Ordinace v růžové zahradě 2, kde si doprovodný program mohou užít všichni návštěvníci Dne s Novou.

Pozor! Vstup do areálu bude pouze s platnou vstupenkou. Koupě vstupenek na místě již nebude možná. (Vstupenka do ateliéru Ulice neopravňuje automaticky ke vstupu do ateliéru Ordinace a naopak).

Sledujte náš web, který pro Vás stále aktualizujeme!

Tak ahoooj 15. září v Hostivaři!

Program

 • 9:00 - ZAHÁJENÍ PROGRAMU – MODERUJÍ HERCI Z ULICE – VAŠEK MATĚJOVSKÝ A ONDŘEJ HAVEL

Celodenní program:

 • AUTOGRAMIÁDA HVĚZD TV NOVA
 • PROHLÍDKY ATELIÉRŮ ULICE A ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2
 • SOUTĚŽ O ZÁJEZD DO ŘECKA OD SPOLEČNOSTI BLUE STYLE
 • MODERÁTORSKÁ SHOW VAŠKA MATĚJOVSKÉHO A ONDRY HAVLA A JEJICH ROZHOVORY S HVĚZDAMI TV NOVA
 • ZÁBAVNÝ PROGRAM PRO DĚTI
 • FOTOKOUTEK S DEKORACEMI ZE SERIÁLŮ A SHOW TV NOVA

Dopoledne ještě zažijete:

 • VYSTOUPENÍ SOUČASNÝCH SOUTĚŽÍCÍCH SHOW TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: MICHAELA BADINKOVÁ, ROBERT JAŠKÓW, TEREZA MAŠKOVÁ
 • VYSTOUPENÍ FINALISTŮ SUPERSTAR: PETR BORKOVEC, CARMEN PAL BALAŽ, ANETA HORŇÁKOVÁ

Odpoledne se navíc můžete těšit na:

 • VYSTOUPENÍ BÝVALÝCH SOUTĚŽÍCÍCH SHOW TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: HANA HOLIŠOVÁ, MILAN PEROUTKA
 • VYSTOUPENÍ FINALISTŮ SUPERSTAR: ELIŠKA RUSKOVÁ, JAKUB PRUŽINSKÝ, ADÉLA KVITOVÁ
 • 20:00 - UKONČENÍ DOPROVODNÉHO PROGRAMU

* změna programu vyhrazena

Jak se na Den s Novou dostanete

 • 1) MHD - Do stanice metra DEPO Hostivař + kyvadlovou dopravou přímo před areál
 • 2) Autem - Využijte parkoviště P+R u stanice metra DEPO Hostivař (za poplatek) + kyvadlovou dopravou přímo před areál.

Upozorňujeme naše návštěvníky, že v místě konání Dne s Novou nejsou žádná místa k parkování (osobních vozidel, skútrů ani kol). Nabízíme Vám proto kyvadlovou autobusovou dopravu od stanice metra Depo Hostivař (linka A) k areálu a zpět.

Autobusy budou označeny nápisem „NOVA“ a budou v provozu od 7:30 do 20:30 hod. v intervalu 15 min. (dopoledne), resp. 10 minut (odpoledne).

Přeprava v těchto autobusech bude ZDARMA. Zastávka autobusu a cesta k ní bude označena.

Druhy vstupenek:

Vstupenky Dospělí Senior 65+ a ZTP/P Děti do 12 let
Vstupenka na jednu prohlídku 200 Kč 150 Kč 100 Kč
Vstupenka na dvě prohlídky 350 Kč 300 Kč 175 Kč
 
Rodinné vstupenky
Rodinná vstupenka vstup na 1 prohlídku (2 dospělí a až 2 děti do 12 let) 500 Kč
Rodinná vstupenka vstup na 2 prohlídky (2 dospělí a až 2 děti do 12 let) 700 Kč

Děti do 4 let mají vstup zdarma.

Předpokládaná doba prohlídky jednoho ateliéru je 45 minut. Pohodlný přesun z ateliérů může trvat až 15 minut.

Soutěž

Kupte si vstupenku na Den s Novou...V ATELIÉRECH a vyhrajte luxusní zájezd pro dvě osoby od cestovní kanceláře Blue Style! Vítěz soutěže získá osmidenní Ultra All inclusive zájezd pro dvě osoby do pětihvězdičkového hotelu Mitsis Norida Beach na řeckém ostrově Kos!

Jak soutěžit?

Soutěže se může zúčastnit každý účastník Dne s Novou. Stačí vyplnit Blue Style kartičku, kterou obdržíte u vstupu do ateliérů. Vyplněnou kartičku následně vhodíte do slosovacího osudí ve stánku Blue Style, který najdete nedaleko hlavního podia. Slosování a vyhlášení vítěze proběhne 17. září 2018 ve Snídani s Novou!

Herní řád zde >>

O jaký zájezd soutěžím?

Mitsis Norida Beach *****, Kos

Nejčastější otázky

1. Dostanu se do areálu Dne s Novou dříve než v hodinu, na kterou mám zakoupenou prohlídku ateliéru?

ANO! Máme pro vás připravený celodenní program. Po celý den budou probíhat autogramiády, vystoupí soutěžící show Tvoje tvář má známý hlas i finalisté poslední řady SuperStar a kromě toho bude v areálu zábava i pro děti. Zábavný program začíná už v 9:00!

2. Budu si moc zakoupit vstupenku i na místě?

Bohužel, na místě už prodej vstupenek nebude možný. Všechny dostupné vstupenky je nutné zakoupit v předprodeji zde.

3. Mohu si v ateliérech pořídit vlastní fotografie?

BOHUŽEL, fotografování uvnitř ateliérů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice není možné. Můžete si ale odnést fotografie z našeho fotokoutku. Fotografie též můžete pořizovat při autogramiádě i během doprovodného programu.

4. Mohu si s sebou přinést vlastní jídlo a pití?

Nosili byste dříví do lesa. Máme pro Vás připravený chutný catering. Určitě si z nabídky dobrého jídla a pití vyberete.

5. Jak dlouho trvá prohlídka jednoho ateliéru?

Jedna prohlídka trvá necelou hodinu. Máte-li zakoupené vstupenky do obou ateliérů v po sobě následujících hodinách, obě stihnete. Pro Váš lepší komfort však doporučujeme alespoň hodinový rozestup.

6. Jak dlouho trvají autogramiády a kdo se bude podepisovat?

Podepisovat se Vám budou herci seriálů Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice, Policie Modrava, soutěžící show Tvoje tvář má známý hlas i moderátoři našich zpravodajských a publicistických pořadů. Hvězdy se v autogramiádovém stanu budou střídat v průběhu celého dne dle svých časových možností. Autogramiádu zahájíme v 9:00 a ukončíme dle zájmu, nejpozději však ve 20:00.

7. Budou moci platit kartou?

Bohužel možnost platby kartou není. Vezměte si proto dostatek hotovosti na zakoupení občerstvení a případně i upomínkových předmětů, které budou připravené právě pro tento den. Zakoupit si budete moci dárkové předměty Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice i TV Nova, a to v limitovaných edicích.

8. Co znamenají vstupenky „bez prohlídky“?

Vzhledem k obrovskému zájmu, který jste o Den s Novou projevili, jsme pro Vás vytvořili další místa. Nové vstupenky Vám umožní vstup do areálu, na autogramiády, vystoupení hvězd Tvoje tvář má známý hlas a SuperStar i další doprovodný program. Neopravňují však ke vstupu do ateliérů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice. Kapacita prohlídek ateliérů je již zcela naplněna. Vstupenky si můžete koupit zde.

9. Jak to bude s parkováním?

Komplikované. Využijte proto možnost kyvadlové autobusové dopravy z Depa Hostivař. Autobusy budou označené logem „Den s Novou“

10. Co to znamená, když mám na vstupence u času prohlídky poznámku „začátek Ordinace“ nebo „začátek Ulice“?

To znamená, že jste si zakoupili jednotnou vstupenku na prohlídku obou ateliérů a vaše první prohlídka začíná ve vyznačeném ateliéru. Máte-li tedy na vstupence poznámku „začátek Ordinace“, Vaše první kroky povedou do ateliéru Ordinace a po této prohlídce se přesunete do nedaleké Ulice. A naopak.

Redbrook - Original cider
Appela - 100% šťáva z ovoce
 

Rady a tipy

Co si vzít s sebou

 • Dobrou náladu
 • Vstupenku (prosíme mít po celou dobu návštěvy areálu u sebe)
 • Občanský průkaz
 • Průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny
 • Osobní léky
 • Dostatek financí (v areálu nebude bankomat, nebudete moci platit kartou)
 • Cenné věci nechte doma - za ztráty neručíme
 • Pohodlnou obuv – akce je v industriálním prostředí

Počasí

Počasí jsme objednali slunečné, ale raději si vezměte pláštěnku (Deštník není ohleduplný k ostatním, a proto jej nechte doma).

Finance

 • V areálu nebude bankomat
 • Nelze platit platební kartou
 • Přineste si dostatek financí na jídlo a pití

Internet

Areál není pokrytý wifi signálem, budete mít proto více času na popovídání face to face :)

Drogy, alkohol, zbraně a pyrotechnika

U nás je přísně zakázáno užívat a distribuovat drogy, také si nenoste vlastní alkoholické nápoje.

Bezpečnost

 • U nás je bezpečno, přesto bude v areálu ostraha, která má právo zkontrolovat platnost platnost vstupenky a identifikační pásky, která je nepřenosná. Také může zkontrolovat, zda do areálu nevnášíte nepovolené předměty a nápoje. Vstup se zbraněmi a pyrotechnikou je také zakázán.
 • Případné nepříjemné situace ohlaste na info stánku.
 • Každý návštěvník vstupující do areálu souhlasí s tím, aby byla provedena ze strany bezpečnostní služby osobní kontrola a současně i kontrola jím vnášených zavazadel. Odmítnutí této kontroly může být důvodem k odepření vstupu do festivalového areálu.
 • Každý návštěvník je povinen chovat se tak, aby svým jednáním neomezoval, neobtěžoval či neohrožoval ostatní návštěvníky.
 • Návštěvníci nesmí manipulovat s otevřeným ohněm.

První pomoc

Žádné úrazy neočekáváme, přesto bude v areálu připravená mobilní sanitka. Jelikož je prostor v industriálním prostředí, vezměte si pohodlnou obuv.

Psi

Prosíme, domácí mazlíčky nechte raději doma. Do ateliérů Ulice a Ordinace je vstup se psy a jinými zvířaty přísně zakázán, uvázáni před ateliérem by nebyli šťastní

Ztráty a nálezy

 • Za osobní věci návštěvníků organizátoři neručí.
 • Ztráty nahlašujte na info stánku
 • Nálezy – doklady a peněženky budou předány Policii ČR
 • Ostatní nálezy budou zveřejněny po konání akce na stránkách densnovou.cz
 

Máte dotaz? Napište nám ho na densnovou@nova.cz