• Pořady
  • Zlatá labuť
  • Zavraždila Irena ve Zlaté labuti Martu? Mě už zabila, napsal jí herec Robert Mikluš

Zavraždila Irena ve Zlaté labuti Martu? Mě už zabila, napsal jí herec Robert Mikluš

Zlatou labutí otřáslo úmrtí klavíristky Marty (Kamila Trnková), kterou našla Bára (Marta Dancingerová) s Petrem (Adam Vacula). V tu chvíli se nad ní skláněla Irena (Kristýna Ryška) a měla ruce od krve. Podle jejího manžela Lukáše (Robert Mikluš) za to samozřejmě může. Ale je tomu tak?

Na oficiálním Instagramu seriálu Zlatá labuť diváci diskutují, kdo Martu opravdu zabil. A jméno Irena padlo hned několikrát.

U koho našla Irena Mašková zastání?

Irena je známá tím, že je pro svůj úspěch schopná všeho. Ale vraždila by? „Nikdy! Jak sám Petr řekl: ‚Kdyby to Irena udělala, udělala by to jinak.‘ S tím naprosto souhlasím! Je chytrá, nenechala by se u toho chytit. A taky souhlasím s Alenkou, Irena je hodná,“ napsala jedna z divaček. „Rozhodně ne, Irena není zdaleka tak chladná, jak si ještě pořád někteří diváci myslí! A hlavně má všechny kroky pečlivě promyšlené, neudělala by to vlastníma rukama, spontánně, ve chvíli, kdy je to právě ona, s kým má Marta sjednanou schůzku,“ přidala se další.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Zlatá labuť (@zlatalabutserial)

Irena jako jasný viník?

Někteří diváci jsou přesvědčeni, že Irena by dokázala vraždit. „A zdůvodnila by to, že to udělala v zájmu rodiny,“ stálo v jednom komentáři. „Ona je schopná všeho,“ konstatovala divačka. A další souhlasila: „Myslím, že by dokázala. Poslední dobou ji nic nezastaví. Jde si za svým, ať to stojí, co to stojí.“ Příspěvek okomentoval také představitel Lukáše, herec Robert Mikluš. Napsal: „Mě už zabila.“ Herec se už dříve vyjádřil na Instagramu k tomu, jak to bude dál s Petrem Kučerou. Podle Mikluše to bude právě Lukáš, kdo převezme Zlatou labuť. Herec je ale vtipálek a rád si dělá srandu, takže jestli má pravdu, na to si diváci budou muset počkat. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Robert Mikluš (@robertmiklus)

Vraždil někdo jiný?

Diváci Zlaté labutě kromě Ireny začali zmiňovat také Markétu (Barbora Bočková), která podle nich mohla Martu zabít. Dále v tom mohl mít prsty Bouchner (Ladislav Hampl), jeho manželka nebo Gruberová (Sarah Haváčová). „Říká se, že to byla sebevražda, ale moc tomu nevěřím. Buď to byla Markéta, nebo ředitel. Hlavně se těším na další díl,“ napsala fanynka.

Podívejte se, co Kristýna Ryška prozradila o Ireně.

Kdo podle vás může za smrt Marty? Hlasujte v anketě.

Zlatá labuť na Nově

Seriál Zlatá labuť sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizody na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady