• Pořady
  • Zlatá labuť
  • Co se stalo Petru Kučerovi ze Zlaté labutě? Robert Mikluš prozradil, jak to bude dál

Co se stalo Petru Kučerovi ze Zlaté labutě? Robert Mikluš prozradil, jak to bude dál

Petr Kučera zmizel na konci druhého dílu Zlaté labutě ve výtahu spolu s bombou. Protože chtěl zachránit své zaměstnance, neváhal ani minutu. Bombu se rozhodl odnést pryč. Jenže došlo k nehodě. Všichni nyní chtějí vědět, jak na tom Petr je. A spolu s ním i fanoušci seriálu.

Na sociálních sítích se strhla lavina otázek, co se Petrovi (Adam Vacula) ve Zlaté labuti stalo. A všichni fanoušci doufají, že je v pořádku.

Naděje na návrat Petra ze Zlaté labutě

To musí přežít. Jinak vás fanynky roznesou na kopytech,“ napsala jedna divačka. „Rozhodně přežije, jinak by už nebylo na co koukat,“ přidala se další. „Jako trošku jste mě tím naštvali, tohle se nedělá,“ vtipkovala divačka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Zlatá labuť (@zlatalabutserial)

Kdo se chopí moci?

Na celou situaci reagoval také herec Robert Mikluš, který hraje Lukáše Maška. „A nastupuju já! Jak jsem spoileroval,“ uvedl herec, který ale si ale rád dělá srandu. Komentářem také navázal na příspěvek, který přidal před pár týdny na Instagram. „Od příští série přebírám Zlatou labuť,“ napsal tehdy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Robert Mikluš (@robertmiklus)

Kdy sledovat Zlatou labuť?

Zatím to ale spíše vypadá, že se moci chce chopit Irena Mašková (Kristýna Ryška). Tak tomu bylo ostatně od začátku. Nyní k tomu má ideální příležitost. Podaří se jí to? A kdo další překročí své hranice? To si nenechte ujít 7. září ve 20:20 na Nově. Epizodu najdete už nyní na Voyo!

Související videa

Adam Vacula
Adam Vacula

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady