• Pořady
  • Zlatá labuť
  • Prohlídka ateliérů seriálu Zlatá labuť: Jedinečné dekorace i tajná zákoutí

Prohlídka ateliérů seriálu Zlatá labuť: Jedinečné dekorace i tajná zákoutí

Výherci soutěže o prohlídku ateliérů Zlaté labutě měli příležitost nahlédnout do zákulisí dobového seriálu. Prohlédnout si mohli módní či gramofonové oddělení, kanceláře majitelů i pokoje hlavních postav.

Televize Nova si pro fanoušky seriálu Zlaté labuť připravila soutěž o vstupenky na prohlídku ateliérů, které vznikly v pražských Kbelích. Výherci si s sebou mohli vzít doprovod a projít se různými částmi i zákoutími ateliérů.

Oblíbená místa ateliérů

Výherci si prohlédli kanceláře Petra Kučery (Adam Vacula) nebo Ireny Maškové (Kristýna Ryška). Vejít mohli i do pokojů Aleny (Simona Lewandowská), Evy (Beáta Kaňoková) a Báry (Marta Dancingerová). Kromě pokojů se šťastlivci vydali i do módního oddělení, kde hlavní postavy pracují. A také si nenechali ujít oddělení s gramofonovými deskami.

Galerie

Novinky v druhé řadě Zlaté labutě

​I když 22. června TV Nova odvysílá 21. díl první série, diváci se už teď mohou těšit na druhou řadu. Ta se momentálně natáčí a tvůrci si připravili hned několik novinek. Dvojici režisérů, Bisera A. Arichteva a Braňa Holička, doplní Petr Nikolaev. 

Můžete se těšit na více exteriérových scén! „Osudů hrdinek a hrdinů našeho seriálu se dotknou konkrétní historické události jako fotbalový zápas Česko: Německo, vlastenecký pochod na Říp nebo bojkot veřejné dopravy. Nejen rodina Kučerových se ocitne pod obrovským tlakem. Diváci se dozví, kdo z našich postav se ukáže jako charakter a kdo se pod tíhou doby zlomí. Nová sezóna také nabídne více exteriérových scén, ukážeme nová atraktivní prostředí, točit budeme i se zvířaty. Změna čeká i herečky v rolích prodejních asistentek, obléknou totiž nové letní uniformy,“ slibuje kreativní producentka Klára Follová.

​Seriál Zlatá labuť sledujte každý čtvrtek od 20:20 na Nově. Epizody najdete vždy s předstihem na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady