• Pořady
  • Zlatá labuť
  • Zakázaná láska Markéty ze Zlaté labutě. Uteče s milencem, nebo si vybere Petra?

Zakázaná láska Markéty ze Zlaté labutě. Uteče s milencem, nebo si vybere Petra?

Markéta (Barbora Bočková) byla zadržena a odvedena od Petra (Adam Vacula) ze Zlaté labutě. Ten se o ni samozřejmě bojí, protože netuší, co s ní je. Začne podezřívat blízké, kteří by s tím mohli mít něco společného. Do toho ví, že má Markéta milence, který by s ní chtěl být. Jenže jim láska není přána.

Petr je zamilovaný do Báry (Marta Dancingerová) z módního oddělení. Od prvního setkání na sebe nemůžou zapomenout a city neskončily ani poté, co se Petr zasnoubil s Markétou, která dala jasně najevo, že si nepřeje, aby se Petr dál vídal s Bárou. Ona sama má ale osudovou lásku, pro kterou by udělala cokoliv.

Milenec i snoubenec

Markéta také přiznala Petrovi, že má milence Viktora (Ivan Lupták), za kterým tajně chodí a on ji i párkrát navštívil v obchodním domě. Také od něj dostala dárek –⁠ šátek, který koupil u Báry. I když se Petr smířil s tím, že má Markéta někoho jiného, musel se nakonec dívat na to, jak ji odvádí gestapo pryč. Neví, co s ní je a bojí se o ni.

Boj o lásku

​Petr bude muset vypátrat, co se s Markétou stalo. A také je otázkou, jak to bude dál mezi Markétou a Viktorem. Podaří se jim být spolu? A budou to samé moct udělat i Petr s Bárou?

​Sledujte seriál Zlatá labuť každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizodu na Voyo!

První sezóna seriálu Zlatá labuť má 21. dílů. Poslední díl před prázdninami je naplánovaný na 22. června. Další informace o nové řadě seriálu Zlatá labuť se diváci dozví během léta.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady