• Pořady
  • Zlatá labuť
  • Beáta Kaňoková prožívá lásku jako z pohádky. Na co si ale herečka ze Zlaté labutě musela počkat?

Beáta Kaňoková prožívá lásku jako z pohádky. Na co si ale herečka ze Zlaté labutě musela počkat?

Beátu Kaňokovou vídají diváci TV Nova v seriálu Zlatá labuť, kde hraje roli Evy Duškové. V soukromí má herečka dceru Juditku a žije s partnerem Tomášem Kotasem. Na Instagramu přidala Kaňoková nedávno příspěvek s videem, u kterého partnerovi vyznala lásku. Video má ale i další význam. Čím herečka dojala fanoušky?

Jak v seriálu Zlatá labuť, tak i v reálu je Beáta Kaňoková zamilovaná. I když toho na Instagram herečka ze soukromí nedává tolik, občas do něj fanoušky nechá nahlédnout. Přidala příspěvek s krátkým videem jako vzpomínku na klip od Paulieho Garanda k písni Klid, kde si herečka zahrála.

Osudová láska

Ve videoklipu ale není sama. Tehdy si tam s ní zahrál také její současný partner Tomáš Kotas. „11 let od tohohle okamžiku…vědět tak, že budeš kluk mého života @flackotas,“ napsala Kaňoková k příspěvku. Také dodala, že se toho od té doby hodně změnilo.

K příspěvku všichni začali přidávat kladné komentáře. „Na některý věci si člověk musí počkat. Mám husinu,“ napsala jedna ze sledujících. Video okomentovala také kolegyně ze Zlaté labutě Marta Maťová, která ztvárňuje roli doktorky Sofie, nebo Sára Affašová.

Zlatá labuť

Kaňoková v seriálu Zlatá labuť hraje Evu Duškovou, mladou dívku, která pracuje v módním oddělení, ale jejím snem je stát se herečkou. A kvůli tomu se už dostala do nejednoho problému. Také začíná riskovat, když se schází s Gruberem, který si chce podmanit celou Prahu. Jak to Eva zvládne? Splní se jí sen? A co dalšího ji čeká?

Sledujte každý čtvrtek seriál Zlatá labuť od 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizody na Voyo!

Poslední díl Zlaté labutě odvysílá Nova 22. června, ale diváci se už nyní mohou těšit na novou řadu!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady