Pravda o Valerii vyšla najevo. Proč musela opustit dceru Kristýnu?

Kristýna (Ema Businská) dlouho podezřívala vedoucí oddělení Zlaté labutě Valerii (Hana Kusnjerová), že je na ni přísná a že ji šikanuje. Důvod byl ale úplně jiný. Valerii na Kristýně velmi záleželo a snažila se ji nenápadně vychovávat. Chtěla, aby její dcera byla připravená na život. Ano, Kristýna je dcera Valerie. A mladičká prodavačka o tom neměla ani ponětí.

Kristýna si prožívá v poslední době peklo. Nejdříve si myslela, že bude pravou rukou ředitele Bouchnera (Ladislav Hampl) a že jí to přinese nějaké výhody. Nakonec jí to ale naopak způsobilo obrovské problémy, se kterými vůbec nepočítala. Bouchner ji zneužil a ona s ním otěhotněla. 

Tajemství prozrazeno

Kristýna se snažila před ostatními těhotenství utajit, ale nakonec musela jít s pravdou ven. Především kvůli práci. Má nevolnosti a ostatním už to přišlo podezřelé. Pravdu se dozvěděla Alena (Simona Lewandowská), Valerie, ale také otec Kristýny (Tomáš Bambušek). Díky tomu, že právě on přišel do Zlaté labutě, zjistila Kristýna, že je Valerie její maminka.

Vztah matky s dcerou

Pro Valerii byla vlastně úleva, že konečně mohla říct pravdu. Ale pro Kristýnu to byla obrovská rána. V době, kdy si prochází těžkým obdobím, jí tohle ještě víc ublížilo. Najednou se bude muset smířit s tím, že vlastně celou dobu vedle sebe měla maminku, která od ní ale odešla. I když jí Valerie řekla pravý důvod, Kristýna jí nevěřila. Situace je napjatá. Dokáže Valerie získat Kristýnu na svou stranu? Bude se o ni moci konečně starat? A jak to bude s těhotenstvím Kristýny? To se dozvíte v seriálu Zlatá labuť, který můžete sledovat každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. Epizody najdete vždy s předstihem na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady