Soutěž pro fanoušky Zlaté labutě: Vyhrajte prohlídku ateliérů!

TV Nova si pro fanoušky Zlaté labutě připravila překvapení. V pátek 2. června se budou moct výherci soutěže podívat do ateliérů seriálu Zlatá labuť, které byly postavené pouze pro seriál v pražských Kbelích. Každý si s sebou může vzít i doprovod.

Ateliéry seriálu Zlatá labuť se otevřou návštěvníkům v pátek 2. června. Díky pauze v natáčení budou mít diváci příležitost projít si oba ateliéry v pražských Kbelích, kde se první dobový seriál TV Nova natáčí.

Unikátní ateliéry

V prvním z nich diváci najdou prodejní prostory obchodního domu. Je postaven na ploše 1000 m2. Druhý ateliér skrývá na ploše 2000 m2 například kanceláře, seriálovou restauraci nebo byty oblíbených postav. Na místě budou moct diváci obdivovat skvostné kostýmy, které se v seriálu již objevily. Jako první budou mít také příležitost na vlastní oči vidět změny, kterých se dekorace v nové sezóně seriálu dočkaly. Součástí prohlídky ateliérů není setkání s herci.

Vstup na prohlídku je možné vyhrát pouze v soutěžích v pořadech TV Nova, na webových stránkách a sociálních sítích a dalších médiích. Každý výherce si s sebou může vzít jednu osobu jako doprovod. Výherci stráví v ateliérech přibližně hodinu.

​Jak se zapojit do soutěže? Stačí zodpovědět správně soutěžní otázku zveřejněnou na webu nova.cz a zaslat odpověď nejpozději do 30. května 2023 na e-mail [email protected]. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „S Novou na Zlatou labuť 2023“. V textu zprávy je pak kromě odpovědi na soutěžní otázku třeba uvést svoje jméno, příjmení, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. Soutěžíme o deset vstupenek pro výherce a jeho doprovod!

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje Petrova snoubenka Markéta příjmením?

a) Dietrichová

b) Gruberová

Nezapomeňte si přečíst celý herní řád. Hodně štěstí!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady