Netradiční fotka z natáčení Zlaté labutě. Jakou novinku představily herečky?

TV Nova potvrdila natáčení druhé řady seriálu Zlatá labuť, ve které nebudou chybět hrdinky, jejichž životy se divákům postupně odkrývají a mohou s nimi prožívat nejednu napínavou situaci, ale i romantické chvíle. A právě jejich představitelky byly vyfocené na natáčení s jednou novinkou.

Simona Lewandowská, Beáta Kaňoková a Marta Dancingerová hrají ve Zlaté labuti Alenu, Evu a Báru, tři ženy, které pracují v módním oddělení a které jsou kamarádky.

Natáčení v plném proudu

Herečky spolu proto často natáčí a na Instagramu Lewandowská zveřejnila fotografii pořízenou přímo na place. Na ní sedí všechny tři na kole. Většinou mohou diváci sledovat oblíbené postavy uvnitř unikátního ateliéru postaveného pouze pro seriál. Tentokrát se tedy herečky vydaly i do exteriéru a rovnou představily dopravní prostředek, který diváci uvidí v seriálu – kolo ve stylu 30. let.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 2media.cz (@2mediacz)

Druhá řada

Jak už jsme psali výše, diváci TV Nova se mohou těšit na druhou řadu, která se právě natáčí. A novinek bude hned několik. „Osudů hrdinek a hrdinů našeho seriálu se dotknou konkrétní historické události jako fotbalový zápas Česko: Německo, vlastenecký pochod na Říp nebo bojkot veřejné dopravy. Nejen rodina Kučerových se ocitne pod obrovským tlakem. Diváci se dozví, kdo z našich postav se ukáže jako charakter a kdo se pod tíhou doby zlomí. Nová sezóna také nabídne více exteriérových scén, ukážeme nová atraktivní prostředí, točit budeme i se zvířaty. Změna čeká i herečky v rolích prodejních asistentek, obléknou totiž nové, letní uniformy,“ slibuje kreativní producentka Klára Follová.

Zlatá labuť
Dancingerová, Lewandowská, Kaňoková při natáčení druhé řady Zlaté labutě.  |  FOTO:  TV Nova

Tři režiséři

​A k režisérské dvojici se přidá Petr Nikolaev. Ten v minulosti režíroval například filmy Báječná léta pod psa, Lidice nebo Příběh kmotra. Režíroval také drama Muž, který stál v cestě, které má ve čtvrtek 25. května premiéru. Partnery filmu jsou Voyo a TV Nova.

Dancingerová a Ryška
Marta Dancingerová a Kristýna Ryška na natáčení druhé řady Zlaté labutě.  |  FOTO:  TV Nova

​První sezóna seriálu Zlatá labuť má 21. dílů a poslední díl před prázdninami je naplánovaný na 22. června. Další informace o nové řadě seriálu Zlatá labuť se diváci dozví během léta.

Seriál sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizody na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady