Hrdličky Besky a Adam Vacula ze Zlaté labutě: Čím dostali fanoušky?

V Praze se uskutečnila nejprestižnější kuchařská soutěž na světě Bocuse d'Or, kterou si nenechal ujít ani pár, o kterém se v poslední době hodně mluví.

Veronika Beskydiarová alias Besky, vítězka kuchařské soutěže MasterChef, a Adam Vacula, herec ze seriálu Zlatá labuť, se totiž společně zúčastnili akce Bocuse d'Or a dokázali, že patří mezi nejstylovější páry na české scéně.

Besky, která svými kulinářskými dovednostmi okouzlila nejen porotce soutěže MasterChef, ale i diváky před obrazovkami, na sobě měla elegantní kostýmek, Adam Vacula zvolil tmavý oblek s bílou košilí, díky kterému okamžitě připomínal prvorepublikového gentlemana Petra Kučeru ze Zlaté labutě.

Nádherný pár

Fotka, kterou spolu zveřejnili na Instagramu, okamžitě sklidila spoustu komplimentů a sledující s nadšením komentovali, že Besky a Adam spolu vypadají fantasticky. Navíc je potěšilo, že se o střípky ze soukromí podělili i na sociálních sítích, což příliš často nedělají.

Besky a Adam Vacula
Zamilovaný pár Besky a Adam Vacula vyrazili na prestižní kuchařskou soutěž.  |  FOTO:  Instagram Besky

​„Nádherný pár,“ vzkazují jim fanoušci, kteří si nemohou vynachválit, že jejich oblíbený hrdina Petr Kučera ze Zlaté labutě randí s tak krásnou a energickou ženou. Besky navíc na snímku jedné sledující připomíná slavnou hollywoodskou hvězdu. „Vypadáte jako Demi Moore,“ vzkazuje kuchařce a cukrářce fanynka.  A co vy? Souhlasíte? Hlasujte v anketě.

​Seriál Zlatá labuť sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově nebo s předstihem na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady