• Pořady
  • Zlatá labuť
  • Besky randí s komisařem Rexem! Německý herec a Vacula ze Zlaté labutě jsou jako dvojčata

Besky randí s komisařem Rexem! Německý herec a Vacula ze Zlaté labutě jsou jako dvojčata

Oblíbený herec ze seriálu Zlatá labuť a hvězda kriminálek Komisař Rex nebo Kobra 11 mají společné nejen charisma, ale i některé rysy. Podívejte se v článku.

Veronika Beskydiarová alias Besky a Adam Vacula v únoru letošního roku potvrdili exkluzivně pro nova.cz, že tvoří pár. Od té doby někdy dávají svou lásku na odiv také na sociálních sítích.

Podoba

Na jednom z posledních snímků nám neuniklo, že hlavní hrdina prvorepublikového seriálu se až nápadně podobá hvězdě kriminálek, německému herci Gedeonu Burkhardovi, kterého proslavil seriál Komisař Rex. Posuďte sami.

Besky, Adam Vacula, Gedeon Burkhard
Adam Vacula s Besky a německý herec Gedeon Burkhard známý ze seriálu Komisař Rex.  |  FOTO:  Instagram Besky / Profimedia

Adam a Besky, Petr a Bára

Pohledný Adam Vacula si rolí gentlemana Petra Kučery získal nejen pozornost, ale také srdce mnohých fanynek. To jeho však už několik měsíců patří krásné Besky. Ve Zlaté labuti naopak v roli Petra tíhne ke krásné prodavačce Báře (Marta Dancingerová). A city jsou vzájemné. Jenže láska jim není souzena, protože Petr si bude brát Markétu (Barbora Bočková).

Zlatá labuť

Jak se bude láska mezi Petrem a Bárou vyvíjet dá? To se dozvíte v nových dílech Zlaté labutě. Premiérové díly seriálu sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizody na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady