Ve Zlaté labuti bude dusno. Kdo má spadeno na Báru a co hrozí Maurerovým?

Na zaměstnance i management obchodního domu Zlatá labuť začíná doléhat tíživá atmosféra doby. Všudypřítomné gestapo si našlo způsob, jak dopadnout nechvalně známého Marka Záhoře (Jan Dolanský). Klíčem k jeho nalezení je Bára (Marta Dancingerová), protože na gestapu už ví, že právě ona pro něj vždy byla, je a bude tou nejdůležitější osobou. Gestapo věří, že se ji Marek pokusí zachránit, ať se stane cokoliv.

Vědí, kde společně se Záhořem bydlela, a tak si pro ni přijdou tam. Jenže novými nájemníky v bytě jsou uprchlíci z Říše Maurerovi (Lucie Štěpánková, Adrian Jastraban), kteří mají z režimu velký strach, a to právě kvůli svému původu. Už jednou o všechno přišli a teď navíc hrozí, že jim bude odebrán i malý nalezenec Adam, o kterého láskyplně pečují.

Strach o lásku

To, že Báře hrozí velké nebezpečí, se v předstihu dozví také Petr (Adam Vacula), který považuje za svou povinnost Báře pomoct utéct. Jenže ta opět odmítá. Nic vážného neudělala a bezdůvodně ji gestapo přece dlouho držet nemůže. Ale bude tomu skutečně tak?

Nechtěný nápadník

Velký strach o Báru mají také její přátelé. Eva (Beáta Kaňoková) se rozhodne pomoct po svém a zjišťuje informace u svých německých kontaktů. Pro kamarádku je ochotná udělat cokoliv. Situace se zdá beznadějné do chvíle, kdy Eva padne do oka Gruberovi (Jaroslav Plesl)…

Nenechte si ujít premiérový díl Zlaté labutě ve čtvrtek 11. května ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizodu na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady