• Pořady
  • Zlatá labuť
  • Vysněná budoucnost Markéty ze Zlaté labutě v ohrožení. Dočká se vytoužené rodiny?

Vysněná budoucnost Markéty ze Zlaté labutě v ohrožení. Dočká se vytoužené rodiny?

Markéta Dietrichová je dál ve vztahu s Petrem Kučerou, i když není jeho životní láskou. Shodli se, že spolu budou, ale hlavně kvůli tomu, že je nemocná a nezbývá jí moc času, aby si splnila sny.

Nakonec to přece jenom pro Markétu dopadlo dobře. Když se Petr dozvěděl, že má právě ona tuberkulózu (a ještě si vymyslela těhotenství), nechtěl s ní být. Po vážném rozhovoru se mu jí ale nakonec zželelo. Rozhodl se, že se svatba uskuteční.

Markéta a Petr

Markéta je šťastná, že si užije svatbu. A také se těší na miminko, které s Petrem plánují. Doktor ji ale následně nepotěší. Naopak Markétě s Petrem oznámí zprávu, kterou rozhodně nečekali. Pro ni bude zdrcující. Kvůli nemoci nejspíš nebude moct mít nikdy děti. Doktor Markétě řekl, že je to pro ni rizikové. Dítě by mohlo být také nemocné. Jak to Markéta celé zvládne? A rozhodne se mít s Petrem dítě, nebo ne?

Bára a Petr

Současný vztah Markéty a Petra netěší především Báru Veselou. Situace není jednoduchá. Bára se od prvního dne zakoukala do Petra, přičemž sympatie jsou to vzájemné. Jenže když už měla naději, že spolu budou, osud tomu chtěl jinak. Pro Báru tak nebude jednoduché pracovat ve Zlaté labuti a potkávat se s Petrem, který ji nechce jen tak nechat být.​

Zlatá labuť

Jak to bude dál mezi Petrem a Bárou? A co dalšího Markéta před Petrem tají? To se dozvíte ve čtvrtek 4. května ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizodu na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady