• Pořady
  • Zlatá labuť
  • Zásadní přiznání Markéty ze Zlaté labutě. Čím dostala Petra Kučeru?

Zásadní přiznání Markéty ze Zlaté labutě. Čím dostala Petra Kučeru?

Markéta Dietrichová (Barbora Bočková) se v seriálu Zlatá labuť dlouho potýkala s kašlem, který sváděla na pouhé nachlazení. Postupně ale začalo vycházet najevo, že je to mnohem horší. Do toho si Markétina stavu všimla doktorka Sofie (Marta Maťová) a Markéta už nemohla pravdu dále skrývat – má tuberkulózu. Ale to nebyl jediný šok, který čekal na Petra Kučeru (Adam Vacula). Co dalšího si Markéta vymyslela?

Markéta ví, že jí nezbývá moc času, aby si splnila všechny sny. A proto se snažila si alespoň najít manžela a mít s ním rodinu. Jenže se její plány zhroutily jako domeček z karet.

Markétina lež

Doktorka Sofie poznala, že má Markéta tuberkulózu, kterou přede všemi tajila. Když se to Petr dozvěděl, byl na Markétu samozřejmě naštvaný. Vzít si někoho, kdo vám dlouho lhal a tajil tak důležitou věc, není zrovna ideální.

​Bohužel Markéta si na Petra vymyslela i těhotenství. Chtěla si ho pojistit, aby svatba klapla a aby nezůstala sama. Pro Petra to byla další rána, a dokonce chtěl zrušit svatbu. Protože má ale dobré srdce a na Markétě mu přece jenom záleží, rozhodl se, že s ní zůstane.

​​Bára a Petr

Situace ale není ideální pro Báru (Marta Dancingerová), která Petra miluje a která doufala, že se nakonec svatba zruší. Petr jí také vyznal city, ale musel si vybrat mezi dvěma ženami. A konečné rozhodnutí pro Báru nebylo dobré. Jak to bude dál mezi Petrem a Bárou? Zvládnou udržet své city na uzdě? To se dozvíte ve čtvrtek 4. května ve 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Markéta s Petrem zjistí také zdrcující zprávu. Jakou? Na to se podívejte v ukázce:

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady