Markéta ze Zlaté labutě je těhotná. Kdo je otcem?

Markéta Dietrichová vstoupila do života Petru Kučerovi a navždy jej změnila. Nejdříve se stala jeho snoubenkou, brzy mu oznámila, že čekají miminko. Na rozdíl od Petra z toho má Markéta radost...

V 10. epizodě Zlaté labutě, kterou odvysílá TV Nova ve čtvrtek 6. dubna, se Petr Kučera (Adam Vacula) dozví od snoubenky Markéty Dietrichové (Barbora Bočková), že se stane otcem. A bude to pro něj veliké překvapení.

Nemoc i touha po jiné ženě

Od začátku jejich vztah není ideální. Petr se zamiloval do jiné ženy, která ho okouzlila a se kterou by chtěl být. Rodiče mu ale za manželku vybrali Markétu, protože to bude dobré pro jejich rodinu. S Dietrichovými chtějí obchodovat a zajistit si tak v těžkých časech budoucnost a peníze.

​Petr si ale také začíná všímat Markétina kašle, který se zhoršuje, a nepřijde mu, že se jedná o lehkou chřipku. Dokonce došlo ke dvěma incidentům, u kterých byla i Bára (Marta Dancingerová). Markéta kašlala krev, a proto se Bára obává, že se jedná o něco horšího.

​Jaký vliv bude mít nemoc na těhotenství? Jak Petr vstřebá novinku o otcovství? A dozví se to Bára? Nenechte si ujít premiérový díl Zlaté labutě ve čtvrtek 6. dubna ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizodu na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady