Petr ze Zlaté labutě na stopě nemoci Markéty. Čím jeho snoubenka trpí?

Markéta Dietrichová ze Zlaté labutě neustále kašle. Od začátku to sváděla na běžnou chřipku, ale postupně si ostatní začínají myslet, že je to něco vážnějšího. Co Markéta před ostatními tají?

Petr Kučera (Adam Vacula) se pustil na vlastní pěst do pátrání po tom, co Markétě (Barbora Bočková) je. Zjistit to chtějí také diváci, kteří v diskusích na sociálních sítích řeší stejnou věc.

Tajemství

Někdo si myslí, že se jedná o rakovinu plic, další se obávají tuberkulózy. Posledně zmiňovanou nemoc ale někteří diváci vyloučili, protože by byla nakažlivá. „Už jsem to psala, že to nebude tubera. Určitě by se ještě někdo nakazil. To bude něco horšího. Buď ta rakovina, asi se tomu dřív možná tak neříkalo, nevím, nebo nějaká jiná choroba, co bývala dřív. Dřív se umíralo i na věci, které jsou dnes lehce léčitelné. Myslím si,“ napsala svůj názor jedna z divaček.

​Problémy

Podle Markéty ze Zlaté labutě se jedná o pouhý kašel, který nic neznamená. Jenže pak dojde k momentu, který způsobí problémy i Báře. Co se stane? To se dozvíte v ukázce:

Důležitý obchod

O Markétu se hodně starají její rodiče. Pro svou dceru by udělali první poslední, což ve vztahu s Petrem nedělá dobrotu. Také drží jeho rodinu v šachu, protože pokud by se něco pokazilo mezi ním a Markétou, nemuselo by dojít k důležitému obchodu, na který Kučerovi spoléhají. Rolí rodičů Markéty se ujali Jitka Sedláčková a Jiří Bábek. Manžele si zahráli už dříve – v seriálu Ulice, kde ztvárnili rodiče Vojty (Petr Buchta).

Zlatá labuť

​Jak to bude dál s Markétou? Sledujte seriál Zlatá labuť každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. Epizody najdete na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady