Maurerovy ze Zlaté labutě čeká změna. Splní se jejich největší přání?

Manželé Maurerovi, kteří pracují v oddělení s gramofonovými deskami, to nemají ve Zlaté labuti jednoduché. Bojí se budoucnosti a toho, co by se jim mohlo stát. I tak se ale u nich blýská na lepší časy.

Představitelka Anny Maurerové ze Zlaté labutě Lucie Štěpánková byla hostem Snídaně, kde prozradila detaily o své roli. A  také o tom, co ji a jejího manžela (Adrian Jastraban) čeká.

Zlatá labuť

„Myslím si, že jsme milý pár, který je nekonfliktní. A můžu prozradit, že náš vztah halí stín toho, že jsme nestihli mít děti. A určitých způsobem nám do života dítě přijde. To myslím, že skýtá hezkou linku, na to se moc těším,“ prozradila herečka.

Divadelní hra

Kromě Zlaté labutě můžete oblíbenou herečku vidět v divadelní komedii Benátky pod sněhem. Herci se v ní scénáře striktně nedrží. „Míra Nosek tam mojí postavě vysvětluje takovou věc, kterou nemůžu prozradit. On si opravdu každé představení vymyslí jiné reálie. A každé představení je jiné, že má ten monolog úplně jiný,“ řekla herečka. A jak vznikl název pro hru? „Důležitou roli tam hraje koule, ve které jsou Benátky. A ta když se otočí, tak koule sněží. Tím pádem jsou to Benátky pod sněhem. Tato rekvizita tam hraje dost významnou roli,“ vysvětlila Štěpánková. 

Premiérové díly Zlaté labutě sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizody na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady