Nečekaná potyčka Petra Kučery s Markem Záhořem. Kdo z nich má větší šanci na výhru?

Ve čtvrtek 9. března od 20.20 odvysílá TV Nova další dějově nabitý díl seriálu Zlatá labuť. V premiérovém díle se také Petr (Adam Vacula) s Bárou (Marta Dancingerová) společně vrhají do nebezpečné záchranné akce, která může všechny ohrozit. Do Zlaté labutě totiž dorazí zesláblý a nemocný syn Lucie Tiché (Kristýna Badinková Nováková), skrývající se taktéž před gestapem, který unikl z úkrytu, kde je s maminkou držel Bářin bývalý přítel Marek (Jan Dolanský). Zdravotní stav jeho matky je velmi špatný, bohužel chudák kluk nemá ani ponětí, jak se mu podařilo najít cestu do obchodního domu.

Bára si uvědomuje, že je potřeba jednat rychle a s odvahou sobě vlastní neváhá ani minutu. Pokusí se Markovi domluvit. Jenže Petr to považuje za příliš riskantní. A tak navrhne, že celou záležitost s Markem vyřídí sám. Předpokládá, že bude stačit zajímavá finanční nabídka a Lucie bude volná, jenže to se přepočítal. Markovi jde totiž zcela mimořádně o mnohem víc než o peníze, a tak mezi muži dojde k potyčce.

Prozrazená minulost

Může za jejich ostrou výměnu názorů Bářina fotografie, které si Petr v bytě všimne? A jak Petr naloží s dalším Bářiným tajemstvím, o kterém neměl na rozdíl od Marka dosud ani ponětí? Podaří se jim Lucii Tichou nakonec zachránit? A jak složité teď bude pro Petra odpustit Markétě (Barbora Bočková), jeho nastávající manželce, nedávný flirt s prodavačem z oddělení módy?

Domluvený sňatek

Petrova budoucí žena je dcerou movitých německých obchodníků a plánovaná svatba je především výhodným obchodem. Od obou snoubenců vyžaduje do jisté míry sebezapření. Jenže Markéta je velmi specifická a pro Petra je složité neustále přehlížet její nemalé chyby. „Trpělivost a síla odpouštět jsou podle mě nejsilnější ženské vlastnosti. Protože pro obě zmíněné je třeba schopnost vzdát se umanutosti a tvrdohlavosti,“ prozradila nedávno k příležitosti Mezinárodního dne žen Markétina představitelka Bočková. Bohužel ani těmito pozitivními vlastnostmi její postava ve Zlaté labuti příliš neoplývá, a tak zůstává otázkou, zda se Petrovi nakonec podaří na Markétě najít cokoliv pozitivního...

​Seriál Zlatá labuť sledujte ve čtvrtek ve 20:20 na Nově. Epizodu najdete už nyní na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady