Postava Kamily Trnkové ze Zlaté labutě bude čelit vyšetřování. Najde se pravý viník útoku?

Těžký osud potkal ve Zlaté labuti klavíristku Martu, která hned v prvním díle přiznala, že byla znásilněna. Nakonec se rozhodla k radikálnímu řešení. I když vše zvládla, bude muset čelit muži, který vše způsobil...

Role Marty se ve Zlaté labuti ujala herečka Kamila Trnková, která vystudovala DAMU a je členkou Divadla pod Palmovkou stejně jako herec Adam Vacula, který hraje Petra Kučeru.

Obdivující síla

Co vše herečka prozradila o své roli? „Hraju klavíristku Martu v restauraci obchodního domu. Sympatická je mi její vnitřní síla a odhodlání čelit životu i přes kruté zkoušky, které jí připraví. A v této těžké době má odvahu postavit se na stranu dobra, i když pochází z Berlína a nebude to pro ni vůbec jednoduché,“ prozradila Trnková.

Unikátní kostýmy

Herečky si na natáčení Zlaté labutě užívají především kostýmy, pro které se kostýmní výtvarnice Michaela Horáčková Hořejší vydala dokonce až do zámoří. „Kostýmní výtvarnice Míša je úžasná a má neskutečný arzenál nádherného dobového oblečení. Třeba v prvním díle mám na sobě večerní šaty z roku 1941 z New Yorku. Takže spoustu kostýmů v té době opravdu někdo nosil. Při posledním natáčení na mě v šatně čekaly krásné šaty, které jsem předtím ani nezkoušela na kostýmní zkoušce, a perfektně padly, takže má i zkušené oko,“ pochvalovala si herečka.

Další role

Trnková se objevila dříve například ve Specialistech, v Profesorovi T. a v minisérii Případ Roubal natočené pod značkou Voyo Originál. V minisérii ztvárnila advokátní koncipientku Danielu Stolařovou. Případ Roubal si můžete pustit na Voyo!

FOTO:  TV Nova

​Seriál Zlatá labuť sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizody na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady