• Pořady
  • Zlatá labuť
  • Postava Barbory Bočkové změní ve Zlaté labuti život Petru Kučerovi. Co se mezi nimi stane?

Postava Barbory Bočkové změní ve Zlaté labuti život Petru Kučerovi. Co se mezi nimi stane?

Do seriálu Zlatá labuť vstupuje nová postava Markéta, kterou ztvární herečka Barbora Bočková. A bude to rovnou role, která zasáhne do života Petru Kučerovi (Adam Vacula). Jakým způsobem? A co dalšího herečka prozradila?

„Hraji Markétu Dietrichovou, což je možná snoubenka hlavního hrdiny Petra Kučery. Rodiče mi hrají Jitka Sedláčková a Jiří Bábek,“ prozradila Barbora Bočková.

Změna osudu

Petra Kučeru (Adam Vacula) od začátku zaujala nová prodavačka Zlaté labutě Bára Veselá (Marta Dancingerová), která se s ničím nemaže. Nedá se také popřít chemie, která mezi nimi je. Jenže do jeho života teď vstoupí další žena. A Markétě nepřijde nic podezřelého na vztahu Petra a Báry. „Moje postava ne že by nebyla nejbystřejší, ale spoustu věcí jí dochází dlouho. Takže z první ruky si toho nevšimne,“ vysvětlila herečka.

​​​Originální kostýmy

Bočková (stejně jako ostatní herecké kolegyně ze Zlaté labutě) obdivuje kostýmy vytvořené pro seriál. „Jestli si něco užívám, tak přesně to, že jsem mohla do tohoto dobového projektu přijít, protože jsem předtím žádnou dobovku nenatáčela. A zároveň, že jsem se setkala s Míšou, s naší kostýmní výtvarnicí, která je neuvěřitelná esence této doby. Mám na sobě i originální šaty, šité v této době, ale podle originálních předloh. A pro mě je to ráj na duši,“ svěřila se Bočková.

Zlatá labuť

Seriál Zlatá labuť sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizody na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady