Jan Dolanský ve Zlaté labuti to hlavní postavě umí zavařit. Je největším záporákem seriálu? Hlasujte

Bára Veselá se skrývá ve Zlaté labuti před spravedlností. Nikdo v obchodním domě její tajemství nezná. Až na Marka Záhoře, což pro Báru není žádná výhra. Marek ji má v hrsti. A umí toho pořádně využít. Postavu Marka hraje v seriálu Jan Dolanský, který se proměnil v pořádného záporáka.

Jana Dolanského vídali diváci TV Nova v seriálu Expozitura, kde hrál postavu Oty Kofčina. Tentokrát se herec ujal role Marka Záhoře v seriálu Zlatá labuť.

Zlatá labuť

Marek už v prvním díle seriálu ukázal, že nehodlá Báře Veselé (Marta Dancingerová) nic ulehčovat. A také jí dal jasně najevo, jaký je mezi nimi vztah. Tím ale Báře pořádně zavařil především v obchodním domě Zlatá labuť, kam s ním vyrazila na slavnostní večírek. Po několika incidentech, které se ten večer odehrály, Bára doufá, že by jí Marek mohl dát pokoj. Ten to ale vidí jinak, jak vám napoví ukázka.

​O Báru se začal strachovat i Petr Kučera (Adam Vacula), kterému se nelíbí, jak se k ní Marek chová. A obavy vyjádří Báře, která na to zareaguje po svém. Také ji bude před Markem chránit. Je tedy otázkou, jak to mezi nimi bude nadále pokračovat. Kdyby se například dostali do pohádky Nejkrásnější hádanka, mohli by se pánové utkat v souboji o Báru prostřednictvím hádanek. V tom byl mistrem Matěj v podání Dolanského.

Filmy

Herec se objevil také v oblíbeném snímku Babovřesky i v jeho druhém pokračování. Filmy s Dolanským najdete na Voyo, kde si můžete pustit také Zakletou jeskyni, 10 pravidel jak sbalit holku nebo Ralucu.

Seriál Zlatá labuť sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. Epizody najdete s předstihem na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady