Proměna Marty Dancingerové: Od drsňačky Eriky z Ordinace až po rebelku ze Zlaté labutě

Herečka Marta Dancingerová hraje v seriálu Zlatá labuť postavu Báry. Ta se shodou okolností schová v obchodním domě, který právě otevírá své brány. A rozhodně se nebojí mít opletačky s policií. Herečka se objevila také ve Specialistech nebo v Ordinaci v růžové zahradě 2.

První dobový seriál TV Nova představuje osudy několika postav, jejichž osudy se proplétají v obchodním domě Zlatá labuť. Do života Petra Kučery (Adam Vacula) z rodiny, která vlastní obchodní dům, vstoupí Bára Veselá. A pořádně mu zamává životem.

Drsňačka z Ordinace

Role Báry se ujala Marta Dancingerová, kterou diváci TV Nova znají také jako boxerku Eriku Šafářovou ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Ta měla syna Tobíka s postavou Marka Doležala (Štěpán Benoni). A herečka je maminkou i v reálu. S Markem Pospíchalem má syna Antonína, ale starají se společně ještě o dva chlapce, které má partner z předchozího vztahu.

Specialisté

Diváci mohli herečku vídat také ve Specialistech, kde zamotala hlavu postavě Martina Kováře, kterého hraje Jiří Hána. V seriálu herečka ztvárnila novinářku Martinu Svátkovou. Ta pomáhala Kovářovi vyšetřovat případy. A společně se jim podařilo odhalit nečekané souvislosti.

Zlatá labuť

V seriálu Zlatá labuť se herečka proměnila v noblesní dámu, která se ale s ničím nepáře. Vždy naplno řekne, co si myslí. Kvůli tomu dostane do nepříjemných situací nejen sebe, ale i ostatní. „Moje postava má takový pestrý vývoj. Ona začíná tak, že vůbec netuší, že se stane prodavačkou ve Zlaté labuti. Začíná jako holka ulice, která má různé problémy i s policií, protože nedělá úplně všechno tak, jak by se mělo. Dělá občas protizákonnou činnost a ve Zlaté labuti se schová,“ řekla Dancingerová.

Seriál Zlatá labuť sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. Epizody najdete na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady