• Pořady
  • Zlatá labuť
  • Vstupte s námi do obchodního domu Zlatá labuť: První díl nového dobového seriálu na TV Nova

Vstupte s námi do obchodního domu Zlatá labuť: První díl nového dobového seriálu na TV Nova

Ve čtvrtek 2. února od 20.20 čeká diváky TV Nova premiéra původního výpravného romantického seriálu Zlatá labuť. První dobový seriál TV Nova začne vyprávět osudy lidí spjatých se stejnojmenným obchodním domem, ve své době nejmodernějším chrámem nákupů a luxusu v Československu. To vše na pozadí turbulentních událostí přelomu třicátých a čtyřicátých let.

„Je to příběh tří mladých děvčat, která přicházejí do Zlaté labutě, aby naplnila své životní cíle a touhy. Od nového a velmi atraktivního zaměstnání mají velká očekávání. Hledají první lásky a další životní naplnění. Zároveň je seriál rodinnou ságou Kučerových, kterým obchodní dům patří. Je to velmi bohatá česká rodina, jejíž jeden ze synů si vzal projekt Zlaté labuti za svůj. Petr Kučera se rozhodl investovat část rodinného majetku do otevření nového velkého obchodního luxusního domu, kde se rozhodl uplatnit principy, které odkoukal v zahraničí,“ představuje seriál producent Filip Bobiňski.

Nalezení útočiště

Je březen roku 1939 a krásná zlodějka Bára (Marta Dancingerová) nachází úkryt v nejmodernějším obchodním domě střední Evropy. Tím spouští řetězec událostí, které ovlivní osudy mnoha dalších lidí. „Bára shodou okolností dostane příležitost dát životu nový směr. Zastihneme ji ve fázi, kdy se snaží za svým životem udělat tlustou čáru. Chce začít znovu a jinak. To mě na ní baví,“ představuje svoji postavu Marta Dancingerová.

Zlatá labuť

V obchodním domě právě vrcholí přípravy, zbývá totiž jen jeden den na vyladění posledních detailů před jeho otevřením. V oddělení módy už je vše na svém místě, její vedoucí Valerie Horká (Hana Kusnjerová) má téměř vše pod kontrolou. Svým podřízeným rozdává ještě několik posledních úkolů a cenných rad, které by si měla vzít k srdci zejména Bára, ačkoliv právě ta o ně jeví nejmenší zájem. Bářina přístupu si všimne dokonce i sám ředitel Zlaté labutě Petr Kučera (Adam Vacula), který je zároveň nejmladším synem manželů Kučerových (Daniela Kolářová a Petr Kostka). Překvapivě se rozhodne Bářinu prostořekost prozatím tolerovat, nejspíš protože ho právě dnes čeká důležitá životní událost.

Galerie

​Rodina Kučerových totiž v předvečer otevření Zlatá labutě pořádá opulentní oslavu, kde se chystá oznámit také Petrovo zasnoubení. Velká očekávání a slavnostní atmosféru večírku záhy pokazí hned několik událostí. Kdo se bude muset ze svého chování nakonec zpovídat, a komu? Proč pianistka Marta (Kamila Trnková) zažije jeden z nejhorších večerů svého života? A co ovlivní životy všech zúčastněných?

​Premiéra seriálu Zlatá labuť ve čtvrtek 2. února ve 20:20 na TV Nova. Epizodu najdete už nyní na Voyo!

Celý díl na Voyo

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady