Angie z Výměny a bezva nápad šestinedělky. Co s Pepou vyvedli tentokrát?

Angie a Pepovi z Výměny manželek se znovu podařilo překvapit veřejnost. Nejdříve dorazili na slavnostní premiéru v teplákové soupravě, poté se stali terčem kritiky kvůli synovi. Tentokrát se jim podařilo upoutat pozornost neobvyklým tetováním!

Partneři se společně účastnili reality show Výměna manželek, během které zjistili, že čekají dlouho očekávaného syna Rafaela. Ten se narodil 8. července 2023.

Tetování jako památka

Rodiče jsou na svého syna natolik pyšní, že si datum jeho narození vytetovali na neobvyklé místo. Oba mají zvěčněnou připomínku na krku. A to neuniklo samozřejmě fanouškům, kterým tento nápad přijde vtipný a originální. „Takovýto, když si nepamatuješ datum narození dítěte, tak se stačí podívat do zrcadla,“ napsala jedna z fanynek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Angeli Mangombe (@angie.mangombe)

Kritizovaný odpočinek ve wellness

Naposledy byli oba kritizováni za to, že si jeli odpočinout do wellness bez malého Rafaela. Lidem přišlo, že je moc malý na to, aby ho nechávali samotného. Angie na to tehdy zareagovala po svém. „Jsem ráda, že o svým životě můžeme rozhodovat jen my sami. A my jsme se rozhodli, že je hodně důležité, abychom nezapomínali na náš vztah, a to i při tom, že máme dítě. Je to práce a to celoživotní (pokud tedy chceme, aby nám vydržel dlouho a to chceme!). Rafael bude mít šťastné rodiče, a to se rovná šťastné dítě. Rýpejte si, jak chcete. My máme v tom, jak má náš život vypadat, jasno!“

Jak to Angie s Pepou zvládli ve Výměně manželek, se podívejte na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady