Pepa Kokta vystřídal mnoho žen. V čem je podle něj Ornella jiná?

Ve VIP dílu Výměny manželek si tentokrát vyměnily své domácnosti podnikatelka a influencerka Ornella Koktová a Veronika, která vlastní se svým manželek restauraci, v níž pracuje spolu s celou rodinou. Všichni se dodnes vídají a stali se z nich dobří přátelé. Co po Výměně prozradili?

Ornella a Pepa si poprvé vyzkoušeli, jaké to je být bez sebe několik dní v kuse. „Byl to zajímavý experiment v tom, že my spolu deset let bydlíme a jsme stále spolu, 24 hodin, 7 dní v týdnu. Skoro nikam jsme bez sebe za těch deset let nejeli, aby jeden z nás byl bez toho druhého od sebe déle než den nebo dva,“ vysvětluje Pepa. A jak se zdá, Ornella se na něj může stoprocentně spolehnout. Jak přiznala i sama náhradní manželka Veronika, o děti se umí Pepa postarat skvěle.

Stěhování

Obě rodily se spřátelily a jsou v neustálém kontaktu. „ Vidíme se možná i několikrát do měsíce. Minulý týden jsme šli s Veronikou na wellness. Ornella nám dokonce hlídala děti, když jsem měla narozeniny a chtěli jsme někam jet. Nabídla se, protože nemáme na hlídání babičky a dědečky.“ Hned po skončení Výměny se navíc Pepa a Ornella přestěhovali do domu kousek od Slapské přehrady. A shodou náhod je to asi 12 kilometrů od restaurace Verči a Michala. 

Pepa zlobil

Dalo by se říci, že teď je Pepa tátou na plný úvazek. Sám ale přiznává, že se u svých nejstarších dětí otcovské role nezhostil příliš dobře. „Tím že mám sedm dětí se čtyřmi ženami, tak jsem zlobil. Takže jsem nebyl až tak dobrý táta, protože jsem zažil vždycky těch pár krajních let,“ přiznává Kokta s tím, že v devadesátých letech byl jako úspěšný podnikatel stále v práci nebo na golfu. „Teď si to vynahrazuju posledních deset let, že se k nim chovám a pečuju o ně, jako bych se choval a pečoval o ty, co byly předtím. Je mi to někdy líto, ale to je život,“ říká.

V čem je Ornella jiná?

Jestli si je ale momentálně něčím jistý, je to vztah s Ornellou. Věří, že právě ona je jeho osudová láska, se kterou bude až do konce života. „Všechny moje tři ženy předtím byly blíženkyně,“ zamýšlí se Pepa nad tím, čím se Ornella od jeho bývalých žen liší. „A nevyšlo to. A já jsem vodnář. A taky říkal, že jsem z nich nejvíc temperamentní a že nikdy neví, co se stane a co ho čeká. Takže myslím, že i v tomhle jsem jiná,“ dodává se smíchem Ornella.

Další premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 14. června od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady