Velké změny u Vládi a Vasiho! Co se stalo po Výměně manželek?

Výměna se tentokrát obešla bez dramat. Lucka si skutečně jela odpočinout do malé vesničky, kde na ni čekal Vasi a tři pejsci. I přes počáteční obavy Vládi si i on v druhé domácnosti deset dní užil. Míra ho totiž skvěle přijal. A také malá Karolínka všechny překvapila. I po Výměně spolu zůstaly rodiny v kontaktu.

Lucka a Míra se do Výměny přihlásili ze zvědavosti, protože si nenechají už od začátku vysílání pořadu ujít ani jeden díl. Vláďa si chtěl vyzkoušet, zda by se zvládnul starat o malé děti, které by si s přítelem Vasim jednou také přáli. A jak se ukázalo, šlo mu to naprosto přirozeně. Karolínka ho přijala bez sebemenších problémů.

Prvotní šok

Přestože Míra s variantou příjezdu muže místo ženy počítal, i tak ho to zprvu rozhodilo. „Já jsem byl úplně mimo. Já měl zatmění úplně. Já jsem stál a jen jsem koukal. V tu chvíli mi mozek vypnul," směje se Míra, když s odstupem času vzpomíná na první setkání s náhradním manželem.

Životní změny

S oběma kluky měli Lucka i Míra skvělý vztah. A proto není divu, že i po Výměně zůstali v kontaktu. Stali se z nich přátelé. „Ano, vídáme se. Asi třikrát jsme se viděli. I si píšeme. Ale oni se nám kluci odstěhovali. Došlo na svatbu. A oni právě se odstěhovali do Anglie," popisuje Lucka s tím, že kvůli velké vzdálenosti už se osobně nemohou setkávat.

Míra chce semetriku

Do Výměny by se hned přihlásili znovu. Jen by si Lucka přála, aby měla stejné štěstí na výběr rodiny, jako měla teď. Míra to má naopak. „Právě že vůbec, protože tohleto nebyla Výměna," říká manžel Lucky s tím, že s Vláďou to mělo moc hladký průběh. „Já bych to chtěl zažít znovu a s nějakou semetrikou," dodává vysmátý Míra.

Další premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 24. května od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady