Ve Výměně manželek dojde k žádosti o ruku! Co dalšího gay pár plánuje?

Maminka dvou dcer, Lucie, se přestěhuje z domu v obci u Žatce do chaty v Jeseníkách do rodiny dvou mužů, kteří se spolu starají o tři psy. Druhým směrem zamíří kuchař Vladimír, který bude muset zapůsobit na nového partnera, malou Káju a i její prarodiče. Diváci uvidí nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek ve středu 17. května ve 20:20 na TV Nova nebo už teď na Voyo.

První rodina žije v rodinném domě v malé vesnici Trnovany nedaleko Žatce. Lucce je 34 let a je na mateřské dovolené. Její manžel Míra (36) pracuje jako teamleader v automobilové firmě. Spolu mají dvouletou dceru Karolínku. Oba mají ještě dcery z předešlých vztahů. Do pořadu rodinu přihlásila Lucka poté, co si do ní jednou Míra nevhodně rejpnul. Lucka kouká na každý díl Výměny manželek a chtěla zjistit, jak takové natáčení probíhá. Manželé mají podle svých slov téměř dokonalý vztah. Jediné, co by chtěli změnit, aby dcera Kája nebyla tak fixovaná na maminku.

Co od Výměny očekává gay pár?

Druzí účastnici žijí v malé vesničce Potůčník, kousek od Hanušovic, v Jeseníkách. V pronajaté chatě, která slouží zároveň jako penzion, fungují jako správci. Vláďa (34) pracuje jako kuchař. Jeho partnerovi Vasilijovi je 24 let a živí se jako obchodní zástupce. Spolu jsou dva roky a starají se o tři psy. Do Výměny sympatický pár přihlásil Vláďa, který si chtěl zkusit žít v plnohodnotné rodině s dětmi. Oba kluci jsou spolu spokojeni, jen Vláďa by chtěl, aby mu Vasilij více projevoval city.

Čeká Lucku dovolená? 

Lucka je zprvu nervózní, nechtěla by se dostat do rodiny, kde je třeba pět dětí. Nová domácnost se jí líbí, akorát brzy zjistí, že po dlouhé době bude muset mýt nádobí v rukách. Obecně je ale pro ni pobyt v Jeseníkách jako dovolená, protože kolem ní nepobíhají malé děti. V novém domě musí ráno chodit na dlouhé procházky se psy, ale vůbec jí to nevadí, a naopak by svou pravou rodinou po návratu domů chtěla více rozhýbat. S Vasim se dostanou i do lázní, aby si opravdu dokonale odpočinula.

Registrované partnerství a adopce?

Vláďa má obavy, zda ho nový manžel přijme. Zjistí ale, že je jen o dva roky starší, a tak doufá, že si budou rozumět. V manuálu si přečte, že Míra je klidný a hodný, jen se nesmí stát, že nebude mít navařeno. S tím si Vláďa jako profesionální kuchař poradí a nedovolí, aby se Míra proměnil v nesnesitelného hladového chlapa. Vláďa se v nové domácnosti bude muset postarat o malé dítě. Ačkoliv mnoho úkonů dělá poprvé, brzy se začne zdokonalovat, a i Karolínka si na něj zvykne. V Trnovanech Vláďa stihne koupit i prsten pro svého partnera, se kterým plánuje uzavřít registrované partnerství. Oba doufají, že jednou bude možné uzavřít regulérní manželství a mohli by spolu adoptovat i dítě.

Další premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 17. května od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady