SVATBA NEBO ROZCHOD? Jak vypadá život Veroniky 5 let od Výměny?

SVATBA NEBO ROZCHOD? Jak vypadá život Veroniky 5 let od Výměny?

Dvě Veroniky, dva rozdílné osudy. Jak dopadl vztah Veroniky a Tondy? Došlo po žádosti o ruku i na svatbu nebo následovalo něco jiného? Co vše se změnilo po neuvěřitelných pěti letech od Výměny?

32 letá Veronika ze Zbuchu u Plzně šla do Výměny manželek s tím, že se chtěla hlavně zrelaxovat a odpočinout. V domácím prostředí totiž byla situace opravdu neúnosná. S přítelem komunikovali pouze přes sms nebo siciální sítě a Veronika byla rozhodnutá vztah s Tondou po 10 letech ukončit. Ten ji ale po 10 dnech výměny před kamerou požádal o ruku... „Absolutně jsem nepočítala s tím, že mě požádá o ruku. Já mu chtěla říct ne, ale jak mě tam všichni ukecávali, tak jsem polevila,“ sdělila nám Veronika.


A žili spolu šťastně až….
Happy end, ve který všichni doufáme, se ale nekonal. Na svatbu nakonec nedošlo. Ve chvíli, kdy Veronika chtěla sepsat předmanželskou smlouvu, partner couvnul. K tomu se ještě přidalo pár nevěr, a tak si Tonda místo svatby musel sbalit kufry a vrátit se na Slovensko, odkud pochází.

 
Pět let od natáčení spolu Veronika a Tonda vychází celkem dobře a bez problémů probíhá i komunikace. Tonda rodinu často navštěvuje hlavně kvůli dětem, které u něho na Slovensku často tráví prázdniny. "Tonda byl vždy otec na jedničku, ale jako partner bohužel selhal," povzdechla si Veronika.


Veronika si našla čas sama na sebe, začala cvičit a zhubla 15 kilo, což se odrazilo hlavně na její psychice. Také často realizuje své nápady a doma vyrábí nejrůznější dekorace. V jejím životě se čerstvě objevil i nový muž a vše vypadá růžově.

Bohužel Veronika v poslední době prodělala zápal plic a opakované virózy, kvůli kterým přišla i o místo. Do aktuálního zaměstnání díky zraví také sice chodit nemůže, ale sama doufá, že se vše zlepší a do práce se brzy opět vrátí.


A jestli je Veronika v kontaktu s druhou rodinou? Na to jsme se také ptali. “Po natáčení jsme se s Květou i Veronikou docela dost vídaly a jejich dcera Barča u nás i jednou spala. Aktuálně už ale v kontaktu nejsme. Ne že bych je nechtěla vidět, ale každá máme svůj život a nechci řešit problémy druhých a nechci se nikomu nabourávat do života.“

Veronika dnes konečně žije svůj život a podobná životní dilemata hodila za hlavu. Je spokojená a žije u Plzně společně s dětmi. 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZPOVĚĎ Karla Kašáka: Z těžkého života v dětském domově před televizní obrazovky!

Natáčení Účastníků zájezdu se proměnilo v hotové peklo! Dnes vyšlo najevo, co se tehdy stalo

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady