Premiérová Výměna manželek: Čtyři děti a 15 piv denně? Terka si užije své!

Mladičká, sportovně založená Terka z Prahy se přestěhuje do Havířova do rodiny se čtyřmi dětmi. Naproti tomu pohodlná milovnice svého mobilního telefonu Tereza zamíří na pražské sídliště k muži, který je zvyklý na aktivní životní styl.

První účastníci premiérového dílu Výměny manželek bydlí na sídlišti v Řepích ve vlastním bytě 4+1. Terka studuje na všeobecnou zdravotní sestru. Jejímu partnerovi Petrovi je třicet dva let, je hasič a trénuje děti veslování. Spolu mají desetiměsíčního syna Tea a psa Odieo. Terka a Petr jsou zdatní sportovci, seznámili se u veslování, ve kterém v minulosti dosáhli významných úspěchů.

Hádky a přehnané pití

Druhá, početnější rodina je z Havířova. Na sídlišti Šumbark si před rokem a půl pronajali tří pokojový byt. Pětatřicetiletá Tereza pracuje v pekárně. Jejímu muži Mírovi je třicet sedm a pracuje jako betonář. Mají spolu čtyři děti – patnáctiletou Nikolu, čtrnáctiletou Michalu, dvanáctiletou Jolanu a desetiletého Lumíra. S nápadem přihlásit se do Výměny manželek přišla Tereza, která se s manželem často hádá a vadí ji, že Petr pije denně minimálně patnáct piv a děti je neposlouchají.

Prozření

Terka by doma nechtěla nic měnit. Avšak zajímá ji, jak se Výměna manželek připravuje. Přesto v Havířově bude zaskočena životem v nové domácnosti. Mírovi promluví do duše, aby pil méně piva, ale narazí zejména u dětí. Naučí je ale, že exkrementy jejich pejska se na ulici musejí sbírat a vyhazovat do koše. Terka je zvyklá na zdravý životní styl a dobré potraviny něco stojí. Uvědomí si, že kdyby měla šesti člennou rodinu živit tak, jak je zvyklá, stálo by to opravdu hodně peněz.

Jako ve vězení

Tereza se v nové domácnosti bez mobilního telefonu bude často nudit. O malého Tea se k Terezině nelibosti často bude starat babička, a tak nebude mít moc co na práci. Bohužel nedostala od Petra klíče od bytu, a tak se v panelovém bytě bude cítit jako ve vězení. Tereza si v Praze zajde ke kadeřníkovi a projde výraznou změnou svého vzhledu.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady