Absťák, stalkování a velké lži! Co po Výměně manželek vyplulo na povrch?

Premiérový díl Výměny manželek přinesl pořádnou nálož emocí. Setkaly se dvě naprosto odlišné rodiny. A ty měly odlišný pohled na život, ale i odlišné problémy. Co se stalo po natáčení?

Své domácnosti si v premiérovém díle vyměnily třicetiletá Petra z Kladna a pětatřicetiletá Marianna ze slovenské vsi Poniky. Jednu z nich lákala zvědavost, jak takové natáčení probíhá, druhá chtěla prostřednictvím Výměny vyřešit problém s toxickou žárlivostí. A právě žárlivost ve velkém ovlivnila průběh natáčení na obou stranách.

Co se stalo po natáčení?

Pro Mariannu a Igora byla Výměna hodně psychicky náročná. S Tomášem a Petrou vycházeli obtížně. Co se stalo po natáčení? „Oni nás začali bombardovat zprávami. Nejdřív přišla zpráva Igorovi, kde její muž tvrdil, že spolu spali. Potom ona mně vypisovala, že se jí mám přiznat, že jsem spala s jejím mužem, protože dostala po Výměně nějaký zánět spodku a musela se léčit antibiotiky,“ popisuje Marianna.

Kde je pravda?

Podle Marianny už při natáčení padala z úst Petry a Tomáše jedna lež za druhou. „Mně například tvrdil, že sušičku mají v opravě, Igorovi manželka tvrdila, že ji prodali, protože neměli peníze. On tvrdil, kolik si vydělá, že každou chvíli má nějaký kšeft, kterým si vydělá neuvěřitelné peníze. Ona zase tvrdila, že žijí jenom z její mateřské," říká Marianna s tím, že doteď netuší, co byla pravda.

Kdo je alkoholik?

Marianna měla už při čtení manuálu problém s tím, že Tomáš vypije tři až pět piv denně. Ona by to prý svému manželovi okamžitě vylila. Jenže Tomáš po Výměně označil za alkoholika právě ji. „Myslím si, že pětatřicetiletá ženská, která se budí v noci absťákem, aby si mohla jít zapálit a napít se chlastu a řekne o mně veřejně, že jsem alkoholik a prase, tak taková ženská pro mě nemá absolutně žádnou hodnotu," uvedl Tomáš.

Jak se rodiny mají?

Petra s Tomášem podle svých slov změnili vlastní život k lepšímu. Aktuálně u nich vládne spokojenost. Změnili přístup k dětem, zabojovali s žárlivostí a Tomáš si našel stálé zaměstnání. Marianna a Igor v rozhovoru prozradili, že nic měnit nemuseli, protože jim to zkrátka vyhovuje tak, jak to je. Ale nové přírůstky v rodině mají. Marianna totiž rozšířila svou „zoo" o pár dalších zvířátek.

Na čí straně je pravda? A kdo lže sám sobě i ostatním? To se asi nedozvíme. Ať si každý udělá obrázek sám.

Další premiérový díl Výměny manželek sledujte 18. ledna na Nově. Nebo už nyní na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady