Z čeho se dělá houskový knedlík a jak správně mačkat hada? Výměna manželek a nezapomenutelné hlášky!

Výměna manželek je tu s námi už 17 let! Ať už ji milujeme, nebo nenávidíme, určitou stopu zanechala snad v každém z nás. Od rozhořčení a smíchu po memy a obohacení českého slovníku. Podívejte se s námi na výběr nejdiskutovanějších dílů! Na premiérovou řadu se můžete dívat od 11. ledna 2023 na TV Nova od 20:20!

1. Jana: Mačkáš mi hada, debile

Tato legendární hláška vyšla z úst Jany, u které se zdálo, že má raději domácí mazlíčky z čeledi plazovitých než vlastní dcery. Na setkání ve čtyřech tehdy přišla v podroušeném stavu a s hadem kolem krku. Plaz jí měl zřejmě pomoci ustát rozchod s tehdejším partnerem Romanem.

Výměna manželek - TOP 3, mačkáš mi hada, video FOTO:  TV Nova

​K tomu nakonec přece jen došlo, i když mimo kamery. Jana nyní žije i se svými dcerami v Německu a soudě podle fotek začala spokojenější část svého života. Doufejme, že se trable do jejího života nevrátí. Hadí hlášky v našich srdcích ale zůstanou navždy!

2. Lucie: Užil fif?

O pořádný poprask se postarala i Lucie, která v show předvedla nejen svůj přesah do kulinářského světa. Zatímco v dočasné domácnosti odzbrojovala manžela svými recepty na guláš z macha nebo houskové knedlíky bez housek, doma pro svou náhradnici přichystala přinejmenším drobný nepořádek. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Televize Nova (@tvnovaofficial)

​Ani Lucii to s tehdejším partnerem Standou nevydrželo. Po hádce mezi osmi očima, ve které Lucie zcela vypěnila, se rozhodla pro změnu. Vzala si bývalého spolužáka, se kterým se prakticky ihned opět rozvedla. 

3. Iva a Marian: Od žákovské k dítěti

Trend mladých maminek sice opadává. S tím si ale tento pár zřejmě nedělal velkou hlavu. Iva se stala maminkou už v patnácti letech a s o osmadvacet let starším partnerem vychovává druhé dítě. 

I když jen málokdo tipoval, že to nesourodé dvojce vydrží, podle Instagramu to vypadá, že se má rodinka k světu. Láska holt hory i věkové rozdíly přenáší. 

4. Opuštěná Miriam: Manžel pláchnul i s hodinkami

Původně poklidná Výměna manželek musela skončit u rozhovoru mezi šesti očima. Partner Miriam se během natáčení vytratil a ani štábu se nepodařilo zjistit, kam vlastně odešel. Partner s kriminální minulostí tak odhalil svou skutečnou tvář a my můžeme jen doufat, že si k Miriam opět nenajde cestu.

Kdo bude vaším favoritem v následující sérii? Premiérové díly Výměny manželek sledujte od 11. ledna od 20:20 na TV Nova. Nebo si je pusťte na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady