V životě Martiny z Výměny se mnohé změnilo! K čemu se odhodlal její manžel?

Martina z loňské Výměny manželek se může pochlubit velkou rodinou. Se svým manželem mají šest dětí, což je nejen pro jejich maminku obrovský zápřah. Martina šla tehdy do Výměny s tím, že by jí její manžel mohl více pomáhat v domácnosti. Sám je podle ní dost líný a kromě mopu a kýblu si často neudělal čas ani na děti. Jak Výměna ovlivnila jejich život? A zapojuje se Martinin muž více do chodu početné domácnosti? Zjistěte její dojmy z nejnovějšího videa i jejího rozhovoru.

Váš manžel prý před Výměnou nepomáhal tolik, jak byste si přála. Změnilo se to nějak?

Každá ženská by si asi přála, aby to bylo u chlapa lepší. To je asi zbožné přání všech ženských, aby se chlapi víc zapojovali. Co si budem, je furt línej a vždycky línej bude. Ale od Výměny manželek změnil práci, už nepracuje tam, kde při natáčení. Dělá tady kousek na údržbě v jedné fabrice, kde se mu moc líbí. To pro něj byla velká úleva, protože v té bývalé práci přišla kolikrát výplata nadvakrát a on z toho byl otrávený a doma se mu pak taky nic nechtělo. V té práci je teď o dost spokojenější. Ale stále to není tak, že by přišel z práce, vzal kýbl a šel vytírat. To nedělá ani dneska a už jsem si na to zvykla, už bych to ani jinak nechtěla. O dost lépe už ale funguje s dětmi. Sedne si s nimi a prohlíží si obrázky v knížce. Ty větší už o nás zájem moc nemají, Martince už je šestnáct a to jsme jí v pubertě spíše na obtíž. Ale občas má světlejší chvilky a chce si s námi i povídat. Od té Výměny se vztah k dětem opravdu moc zlepšil. 

FOTO:  Nova.cz

Takže tu změnu hodnotíte jako pozitivní?

Určitě! I když se to teď netýká zrovna úklidu. Děti potřebují tátu a potřebují komunikovat. A to od té doby funguje. Mohlo by to být lepší, ale já jsem vlastně věčně nespokojená. To je pak těžký.

A jak se vyvíjel vztah mezi vámi?

My už jsme na sebe po sedmi letech tak zvyklí, že už bychom se asi nevyměnili. Já ho furt rozčiluji, on mě furt rozčiluje, ale už nám to tak funguje.

I vztahy mezi vyměněnými rodinami jsou stále velmi vřelé. Obě rodiny se po Výměně navzájem navštívili a vzájemně si přejí k narozeninám i velkým životním krokům, jakým bylo například přijetí Martiny na gymnázium. 

Připomeňte si celý díl na Voyo a užijte si další bonusy na Nova Plus.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Výměna manželek

Články k pořadu Výměna manželek

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady