• Pořady
  • Voyo
  • Zlato, sex, ponížení. Film Krásky z Dubaje se inspiruje skutečným polským skandálem

Zlato, sex, ponížení. Film Krásky z Dubaje se inspiruje skutečným polským skandálem

Katolické Polsko si zakládá na svých konzervativních hodnotách. O to větší diskuze vzbudil skandál skupiny modelek, které poskytovaly sexuální služby nejbohatším dubajským šejkům. A to natolik, že o něm v roce 2021 režisérka Maria Sadowska natočila snímek Krásky z Dubaje.

Film Krásky z Dubaje se zaměřuje na mladou studentku Emi (Paulina Gałązka), která pracuje jako luxusní společnice. A není v tom sama...

Velké peníze

Evi dá dohromady skupinu žen z šoubyznysu, přičemž všechny mají dělat společnice bohatým šejkům. Ne všechny s nimi musí spát, pokud k tomu ale svolí, během pár měsíců si mohou vydělat hromadu peněz. O tom všem ale následně informuje novinář Piotr Krysiak, čímž vyvolá skandál. Právě jeho kniha Dívky z Dubaje inspiruje zmiňovaný snímek. 

Krásky z Dubaje
Společnice svému okolí tvrdily, že se živí modelingem. Pravda vyšla najevo v roce 2014.  |  FOTO:  TV Nova

Pozlátko sex průmyslu

„Film je vlastně ‚glamour‘ na plátně, hodně scén má zlatavé ladění a některé momenty z Dubaje se téměř topí ve zlatě,“ říká režisérka Maria Sadowska, jak uvádí Bontonfilm. Ta divákům nabízí skutečně úchvatný výlet do světa luxusu i lechtivé scény, které si vyžádaly pornoherce.

Na příběh se ale dívá i ženskou optikou, v níž ukazuje, že i podobný životní styl si často vybírá krutou daň na důstojnosti. Ukazuje také ženskou sounáležitost a kritiku patriarchátu.

Film Krásky z Dubaje si můžete už nyní pustit na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady