Polská romantika i české dospívání: Užijte si příval novinek na Voyo

Nový týden si žádá i filmové novinky. A ty, které míří na Voyo, budou stát rozhodně za to! Poznejte nové hrdiny, díky kterým se zamilujete, prožijete si krizi dospívání a budete čelit událostem, které dokáží převrátit život vzhůru nohama.

Prohlédněte si české, polské, ale i zámořské filmy, jež v následujících dnech posílí sestavu Voyo.

To musí být láska

Jest libo romantiku po polski? Zamilovaná komedie To musí být láska vás zavede do polských Sopot, kde vitální důchodkyně Helena váhá, zda si vzít svého přítele Tadeusze. Proud myšlenek ale přeruší příjezd jejích podvedených dcer Romy a Agáty i nejmladší a věčné single Violy. Aby toho nebylo málo, za ženami se vydávají i jejich nevěrní muži, kteří nachází „azyl“ právě u Tadeusze. Zvládnou společně vyřešit své problémy, nebo se ještě více zamotají do komplikací jménem láska? Na baltské moře lásky se společně vydáme už 28. 3.

Na krátko

Malému Jakubovi matka celý život tvrdila, že je jeho biologický otec námořník a kvůli cestování se mu nemůže věnovat. Jakuba ale brzy opustí naivita a dozví se drsnou pravdu. Zvládne kvůli chybám dospělých předčasně dospět, nebo ho semele nepochopení a beznaděj okolí? První scenáristický počin úspěšné spisovatelky Petry Soukupové uvidíte na Voyo už 29. 3. 

Spisovatelé

Rodina Borgensonových nemá zrovna lehký rok. Otce (Greg Kinnear), známého spisovatele, opustila žena a ani nezávazný sex s krásnou mladou sousedkou (Kristen Bell) mu na ni nepomáhá zapomenout. Jeho dcera Samantha (Lily Collins) řeší své problémy přehnanou promiskuitou a syn Rusty se jen marně snaží vymanit ze stínu talentovaného otce a sestry. Do cesty však brzy všem vkročí nejmocnější síla ze všech – láska. Příjemný romantický snímek, který vám připomene, že každý z nás může někdy v životě ztratit směr, vám zlepší náladu už 1. 4. na Voyo.

Životu navzdory

Úspěšná architektka Marie má vše, co si může přát. Žije ve spokojeném vztahu s hudebníkem Alexem, společně vychovávají šestiletého Luise a zdá se, že život funguje tak, jak si umanou. Tedy až do chvíle, kdy se Marie dozví drsnou diagnózu – roztroušená skleróza. Mladá žena musí přehodnotit svůj dosavadní život a přizpůsobit se příchodu nevyléčitelné nemoci. Její životní zkoušku můžete na Voyo sledovat už od 2. 4.

Život plný radosti, překvapivých zvratů i zkoušek které nečekáme. Nejen to jsou příběhy, které vás budou po celý týden bavit.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady