Papež František jako módní ikona? Jeho styl blahořečí celý internet, má to ale malý háček

Proměnlivost módy ostře kontrastuje s věčností království nebeského. V posledních dnech si ale papež František podmanil i toto odvětví. Jeho fotografie v bílé naducané bundě zaplavila internet a dost možná bude jen otázkou času, kdy podobný kousek začnou vyrábět i oblíbené módní řetězce.

Můžeme tedy Františka svatořečit na nového módního influencera? Nikoliv! Jeho novou, peřím naducanou image totiž vytvořila umělá intelgence!

Na svědomí ji má služba Midjourney, díky které může prakticky kdokoliv vytvářet hyper realistické obrazy podle vlastních požadavků. Ačkoliv má umělá inteligence stále problém s lidskými prsty, a pravá ruka papeže Františka je toho důkazem, výtvor dokázal mnoho lidí přesvědčit o tom, že jeho módní výstřelek je svatá skutečnost.

Ve jménu fotbalu, sametu i gangsta rapu

Gangster František zaplavil sociální sítě stejně jako starozákonní povodeň a lidé okamžitě začali vytvářet další vypolstrované variace. Na sociálních sítích si tak hlavu církve můžete prohlédnout v barvách fotbalového klubu CA Boca Juniors z jeho rodné Argentiny...

...jako gangsta rappera na albu Straight Outta Vatican, kde Vatikán vystřídal známé kalifornské ghetto Compton.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Selada de Fruta (@seladadefruta)

A za pozornost stojí i honosnější sametová verze s ležérními teniskami. 

Schopnosti umělé intelgence mohou být stejně vzrušující jako děsivé. Ať už nás moderní technologie vedou do jámy lvové či ne, variace na hříšně cool Františka za to rozhodně stojí.

Kouzlem Vatikánu se můžete nechat ozářit i na Voyo. Najdete zde oceňovaný seriál Mladý papež s Judem Lawem a Nový papež s neméně skvělým Johnem Malkovichem v hlavních rolích.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady