Lily Collins není jen dcerou slavného otce. Dokáže být Sněhurkou i přítelkyní sériového vraha

Je Lily Collins talentovaná herečka, nebo jen protlačovaná dcera slavného otce? Vzhledem k plejádě filmů, které už stihla natočit, bychom tipovali spíš to druhé. Na seznam titulů si může připsat pohádku s Julií Roberts, povedenou romantiku, ale i drama o sériovém vrahovi.

Prohlédněte naše filmové tipy a užijte si podívanou, která dokáže probudit motýlky v břiše, ale i běhání mrazu po zádech.

S láskou, Rosie

Lily Collins se narodila ve Velké Británii zpěváku Phillovi Collinsovi a jeho ženě Jill Tavelman. Manželství se ale po několika letech rozpadlo a Lily se i s matkou přestěhovala do Los Angeles.

​To, že má ke Spojenému království stále blízko, vám ukáže i v romantickém filmu S láskou, Rosie s neodolatelným Samem Claflinem po boku. Užijete si v něm nejen jedinečné kouzlo Irska, kde se film zčásti natáčel, ale také obyčejný život dvou spolužáků, které osud neustále rozděluje, ačkoliv by měli být spolu.

Sněhurka

Že už znáte Sněhurku i pozpátku? Díky Lily Collins a Julií Roberts vás bude bavit jako nikdy dřív. V dobrodružné komedii dostane prostor Sněhurka, která díky bojové průpravě trpaslíků dokáže nakopat zadnici i samotnému princi.

​Ve zcela novém světle se vám navíc ukáže zlá královna v podání vynikající Roberts.

Zlo s lidskou tváří

Ted Bundy patří k nejznámějším sériovým vrahům a nekrofilům Spojených států. Charismatický a pohledný psychopat v  průběhu sedmdesátých let unesl a následně zabil třicet žen. Alespoň to je číslo, ke kterému se nakonec přiznal. 

​Film Zlo s lidskou tváří vám ukáže hlavně „milou“ tvář Teda Bundyho (Zac Efron), kterou nastavoval vnějšímu světu i své přítelkyni (Lily Collins). Jeho příjemné vystupování a trvání na vlastní nevinně přitom bude v o to větším kontrastu s hrůznými činy, které spáchal.

Spisovatelé

Borgensonovi jsou talentovaní spisovatelé, každý z nich ale bojuje s vlastními démony. Zatímco otec nedokáže zapomenout na svou exmanželku, jeho dcera Samantha (Lily Collins) řeší problémy promiskuitou a syn Rusty se jen marně snaží vymanit ze stínu úspěšných příbuzných. Správný směr všem ukáže až nejmocnější síla ze všech – láska, do které všichni spadnou až po uši.

​A co je na tom všem nejlepší? Filmy s Lily Collins vás už nyní čekají na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady