Bartoška, Kozub i Kolečko na vrcholu: Jaké filmy tento týden bodovaly na Voyo?

Budou vás bavit, držet v napětí i šokovat. Kdo? No přece pětice snímků, které si tento týden vybojovaly tituly nejsledovanějších filmů na Voyo!

Seznamte se s vítězi a naplánujte si jedinečný filmový maraton podle vašeho gusta!

1. Grand Prix

Když se na Voyo sejde skupina korunovaných šampionů české komedie, nemůže to skončit jinak než prvním místem na bedně! Připoutejte se na sedačku a užijte si bláznivou jízdu plnou špatných rozhodnutí, polské mafie i nekorektního humoru, který vám polechtá bránici jako vytuněný motor. Večer s Grand Prix, Štěpánem Kozubem, Táňou Dykovou a Kryštofem Hádkem můžete odstartovat už nyní na Voyo.

Grand prix
Grand prix  |  FOTO:  TV Nova

2. Zbožňovaný

Nač stále dokolečka hledat vynikající české filmy, když si můžete dopřát komedii Petra Kolečka s Jiřím Bartoškou v hlavní roli? Charismatem sršící Barťák si tentokrát zahrál milovaného dědečka, kterého čeká poklidný odchod do důchodu. Vše se ale zkomplikuje ve chvíli, kdy se rozhodne po čtyřiceti letech opustit i svou milenku Ivanu Chýlkovou. Zvládne cestu z této šlamastiky? To musíte zjistit na Voyo.

3. Zneužitá na internetu

Po českých komediích vám u tohoto snímku spíše zmrzne úsměv na rtech. Přesto patří k filmům, které by měli vidět nejen rodiče vychovávající děti ve 21. století. Zatajte dech a sledujte bezradnou matku, která se snaží marně vypátrat identitu hackera, který zveřejňuje nahé fotografie její náctileté dcery. Nervy drásající snímek vás už nyní čeká na Voyo.

​4. Hra

Moderní život nemusí být vždycky procházka růžovým sadem. Když je ale zachytí krásná černobílá kamera i skvělé výkony Jiřího Mádla, Elizavety Maximové a Mariky Šoposké, dokážou vás pohltit i zlomená srdce. Užijte si poetický snímek jednoho milostného trojúhelníku natočený chilským režisérem Alejandrem Fernándezem Almendrasem. Právě teď na Voyo.

​5. Mrazivá past

V odlehlém kanadském diamantovém dole dojde k sesuvu půdy. Pod jeho troskami zůstane uvězněno několik horníků, jejichž jedinou nadějí na záchranu zůstává neohrožený Liam Neeson. Před jeho silnými pažemi se sice třese i samotná zima, Liam však musí bojovat s časem, neboť horníkům dochází kyslík. Podaří se mu k nim dostat včas? Sledujte cestu z mrazivé pasti už nyní na Voyo.

Smích i slzy, napětí i romantika. Od toho vše jste vzdáleni jen jedním klikem ovladačem. Užijte si filmovou podívanou podle vašeho gusta.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady