Superlov, Karel Zeman i nové díly Odznaku Vysočina: Voyo čeká týden plný novinek!

Únor pomalu míří do finále. I přes nízké teploty s sebou ale přináší novinky, které zahřejí u srdce každého filmového fanouška. Bude to dokument o legendárním Karlu Zemanovi, nová série Odznaku Vysočina nebo znalostmi nabitý Superlov?

Pohodlně se usaďte a užijte si nálož novinek, které už tento týden dorazí na Voyo.

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Vydejte se do neuvěřitelného světa fantazie s Karlem Zemanem a objevte světy, které dokázal stvořit i bez počítačových triků. Dokument o velikánovi československého filmu vám ukáže nejen to, jak vznikala Cesta do pravěku či Baron Prášil, ale i to, zda podobných výsledků dokážou docílit i dnešní filmaři. Na výpravu do kouzelných krajů se vydáme už 21. února.

Pošťák Pat: Zvláštní zásilková služba

V únoru nebudeme zapomínat ani na ty nejmenší. Krásnou animaci i skvělé příběhy až k vám domů tentokrát přiveze Pošťák Pat: Zvláštní zásilková služba. Výlet na anglický venkov, který neztrácí své kouzlo ani v loutkové podobě, společně podnikneme 23. února.

Superlov

Ne jeden, ne dva, ale hned pět lovců najednou? I to vás čeká v novém Superlovu! Sečtělí soutěžící tentokrát nebudou o výhru bojovat v týmu, ale jednotlivě. A navíc s přesilou zdatných lovců. Kdo ze soutěžících tuto výzvu zvládne a ostrými znalostmi se probojuje až k milionové výhře? Vše se dozvíme už 25. února.

13 minut: Ve víru tornáda

Jaké to je dostat se nebezpečně blízko přírodní katastrofě? Přesně to se dozví obyvatelé malého amerického města Siren, kteří budou mít jen 13 minut na to, aby našli bezpečný úkryt a schovali se před ničivou pohromou. Seberte odvahu a pohlédněte do oka tornáda. které přiletí už 25. února na Voyo.

Odznak Vysočina

Pokud si milovníci detektivek připravili na neděli 26. února program, už teď by měli přemýšlet nad neprůstřelným alibi. Právě v ten den totiž na Voyo dorazí nejnovější série Odznaku Vysočina, která nás opět zavede do malebného, ale drsného kraje. Nechat si takovou událost ujít, to by bylo skutečně podezřelé!

Týden je před námi a zimní večery jsou stále dlouhé. Díky Voyo ale máte jistotu, že nebudou nikdy nudné!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady