• Pořady
  • Voyo
  • Nejlepší filmy týdne na Voyo: U diváků skóruje Brangelina, Vyšehrad i akčňák s Melem Gibsonem

Nejlepší filmy týdne na Voyo: U diváků skóruje Brangelina, Vyšehrad i akčňák s Melem Gibsonem

Jaké tituly se tento týden probojovaly do srdcí diváků i na seznam nejsledovanějších filmů na Voyo? Samozřejmě jen ty nejlepší! Nechte se inspirovat naším žebříčkem a připravte si podívanou, která položí nudu na lopatky.

Dokumenty, akce, romantika i to nej z české tvorby už čeká jen na vás. 

1. Brad a Angelina: Vzestup a pád hvězdného manželství

Nevychází vám osobní život podle představ? Nevadí! Zaměřte se na problémy globálních hvězd a ty vaše se rozplynou jako pára nad Hollywoodem! Nejen proto si prvenství obhájil také dokument Brad a Angelina: Vzestup a pád hvězdného manželství.

Ponořte se naplno do vztahu dvou polobohů, kterým se nevyhnula osudová láska, celosvětový obdiv, ale ani závislosti a ostrá bitva o děti. 

2. Mistrovská úroveň

Scifi akčňák Mistrovská úroveň dorazil na Voyo teprve nedávno a na vrchol sledovanosti vystřelil stejně rychle jako pěst do brady záporáka. Aby taky ne, když spojuje mistra bojových umění Franka Grilla, hereckého matadora Mela Gibsona a divokou režii Joea Carnahana

Časová smyčka, ve které si hlavní hrdina zas a znovu prožívá okamžik své smrti, do sebe vtáhne i vás. Probijte se spolu s ním horou padouchů a odhalte cestu ven. Kde jinde než na Voyo!

3. Vyšehrad: Fylm

Ač je Lavi „dilina“, v našich srdcích bude vždy hrdina! Fenomenální kopačka loni zaskórovala v kinech a nyní vám svým peroxidovým účesem rozzáří i večery na domácí půdě. Vyšehrad: Fylm vás zavede nejen na Laviho svatbu, ale i na cestu neplánovaného rodičovství...

Zvládne být Lavi otcem, aniž by měl u toho bláto na hřišti? ​Připravte se, sestava nekorektního humoru je už nyní nastoupená na Voyo.

4. Detektiv Durantová: Smrt v jezeře

Smrt v jezeře odstartovala sérii skvělé německé detektivky, které vévodí nekompromisní Durantová, která řeší i násilí páchané na ženách. 

​Smrt na jezeře vás zavede do spořádané katolické komunity, kterou otřáslo zmizení dvou problémových dívek. Když se pak v jezeře objeví tělo jedné z nich, detektivce Durantové dojde, že komunita něco skrývá. A čas najít druhou dívku se nekompromisně krátí!

5. Po čem muži touží 2

Neuvěřitelné, Jiří Langmajer je skutečně žena! Ačkoliv je starý dobrý Langoš prototypem nefalšovaného heterosexuálního muže, jeho ženská stránka dokáže být stejně silná jako jeho sexappeal. A naplno vám to ukáže také ve filmu Po čem muži touží 2.

Jiří Langmajer přebral žezlo od skvělé Anny Polívkové, která se do role chlapa proměnila v prvním díle. Její postava psycholožky Ireny prožívá jeden problém za druhým a když se v podnapilém stavu dostane do stanu vědmy Zoltany, vysloví neuvážené přání: „Chci bejt chlap!“ Z toho vyplývá jediné: Bacha na to, co si přejete!

Akce, napětí a romantika. Spolu s ovladačem máte zábavu ve svých rukou

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady