Jménem zákona vás vyzýváme: Usaďte se k televizi! Na Voyo zamířil nový Hercule Poirot i detektiv Durantová

Kdo by nemiloval detektivky! Pro milovníky napětí, motivů i neprůstřelných alibi máme dobrou zprávu – na Voyo nyní zavítalo větší než malé množství zákeřných zločinů, na kterých by si vylámal zuby nejeden detektiv. Ne však esa v podobě detektivů Durantové či Hercula Poirota!

Podívejte se na výběr našich detektivek, ze kterých vás bude nejen mrazit, ale pořádně se u nich také rozpálíte. Co vás zahřeje víc, než když si procvičíte vaši šedou kůru mozkovou?

Detektiv Durantová: Smrt v jezeře

V poklidném křesťanském sousedství zmizí dvě šestnáctileté dívky Kerstin a Selina. Místní komunita odmítá připustit, že by v jejich dokonalé komunitě mohlo dojít k zločinu. Vždyť dívky byly komplikované a do okolí dojížděly kvůli terapiím v místních stájích. Jenže když se v nedalekém jezeře najde tělo Kerstin, okamžitě se naplní podezření detektivky Durantové – šlo o únos a čas na záchranu Seliny se nekompromisně krátí!

FOTO:  TV Nova

​Ponořte se i vy do záhadného úmrtí v jezeře a užijte si precizní práci kamery i skvělý scénář. Další díly detektivky Durantové, policistky zkoušené osudem, dorazí i s posilami na Voyo už 22. a 29. ledna.

Agatha Christie: Vraždy podle abecedy

Dny největší slávy Hercula Poirota pominuly a geniální vyšetřovatel je nyní ve výslužbě. Z poklidné penze jej však vyruší znepokojující anonymní dopis, ve kterém pisatel Poirota varuje, že se stane vrahem bez tváře. Ačkoliv Poirot okamžitě varuje policii, ta se bývalé legendě jen vysměje. Jenže následná vražda paní Ashley Asherové z Andoveru a i tělo Betty Barnardové objevené Berxhillu vyšetřujícím ukáže, že mají co dočinění se sériovým vrahem, jež své abecední běsnění teprve začíná. A jedině geniální Poirot jim může pomoci.

FOTO:  TV Nova

​Představit si jako Hercula Poirota někoho jiného než Davida Sucheta je pro milovníky detektivek těžký oříšek. Po boku úžasného Johna Malkoviche i dokonale nepříjemného Rupperta Grinta se ale budete cítit jako na příjemném čajovém dýchánku. Skvělé kostýmy, anglický venkov i meziválečná atmosféra vás pak možná donutí říct – Sachet kdo?

Agatha Christie: Zkouška neviny 

Rachel Argyll byla okolím vnímána jako světice. Manželka zámožného Lea Argylla adoptovala hned několik dětí. Když je však ve svém domě zavražděna a její dospělé ratolesti vyslýchány, policie obviní problémového syna Jacka. Po dvou letech Jack ve vězení umírá, ovšem na scéně se objeví neznámý muž, který tvrdí, že má pro Jacka neprůstřelné alibi a chce očistit jeho jméno. Skrývá se skutečný vrah dál v domě Argyllových? Jak vyplyne najevo, každý ze sourozenců může mít svůj motiv – matka Rachel totiž zřejmě nebyla taková světice, jak by se mohlo původně zdát...

​Zkouška neviny patří k nejlepším poválečným detektivkám Agathy Christie a sama autorka ji řadila mezi své nejoblíbenější. I přes absenci detektiva v příběhu si užijete nejen skvěle temnou atmosféru, ale hlavně herecké obsazení v čele s nepřekonatelným Billem Nighym. Co víc, um Agathy Christie si můžete užít také v dalším povedeném zpracování – detektivce Plavý kůň.

Kdo by řešil problémy, když může vyšetřovat vraždy po boku těch nejlepších z oboru? Spolu s klasikami vás na Voyo čeká také Kriminálka Anděl, Specialisté či Policie Modrava. Jménem zákona si vyberte tu svou!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady