Protivní princové, humor za hranou a hledání lásky: Na Voyo teď najdete spoustu novinek!

S vánočním časem jsou neodmyslitelně spjaty pohádky všeho druhu. Klasika je sice osvědčená, ale někdy už může lézt člověku krkem, když musí na Vánoce sledovat stále dokola ty stejné filmy. Proto vám představíme novinky na Voyo, které jste pravděpodobně ještě neviděli.

A kdo ví, třeba se některý z těchto snímků stane vaší novou oblíbenou klasikou! 

Tři přání pro Popelku  

Na prvním místě nesmí chybět předělaná klasika Tří oříšků pro Popelku. Norové mají tuto českou pohádku totiž rádi natolik, že se rozhodli přijít s vlastní verzí. Všudypřítomná zima a sníh jim nejspíše skutečně učarovaly, protože u nich to po většinu roku vypadá podobně. Některé scény jsou sice dost totožné s naším originálem, ale jiné jsou zase obohacené o nové nápady. Během sledování zjistíte, že porovnávat obě verze je vlastně dost zábavné. 

FOTO:  TV Nova

Zakletá jeskyně 

Snímek Zakletá jeskyně vznikl v česko-slovensko-maďarské koprodukci, takže působí poněkud jiným dojmem než naše tradiční pohádky. Neokoukané herecké obsazení je skutečně osvěžující. Princové v podání Ondřeje Krause a Dominicka Benedikta projdou velkou proměnou. Protože protivnější královské následovníky byste našli jen těžko. Společně s dcerami rychtáře budou muset prolomit zlou kletbu, která postihla království. A není se čemu divit, že se v příběhu objeví i láska… 

FOTO:  TV Nova

Přání Ježíškovi 

Hned několik romantických příběhů se odvíjí také ve filmu Přání Ježíškovi. V něm si zahrála řada známých hvězd – například Richard Krajčo, Elizaveta Maximová, Jiří Langmajer, Anna Polívková, Arnošt Goldflam, Matěj Hádek či Táňa Pauhofová. Jedná se v podstatě o takovou českou variaci na Lásku nebeskou, takže pokud máte rádi tuto klasiku, s tímhle snímkem rozhodně nešlápnete vedle.  

FOTO:  Nova.cz

Hodinářův učeň 

Poměrně novou pohádkou je také Hodinářův učeň, za kterým stojí režisérka a scenáristka Jitka Rudolfová. Sirotka Urbana vezme do učení lakomý hodinář, který má krásnou dceru Lauru. Aby si ji však mohl vzít, musí jejímu otci přinést kouzelné hodinky. Mají schopnost varovat člověka před smrtí. Urban bude muset překonat řadu překážek, a navíc mu bude neustále v patách zlá sudička... 

FOTO:  TV Nova

Ženská na vrcholu

Chtěli jste někdy strávit Vánoce na zasněžených vrcholcíh hor? V tom případě se určitě podívejte na česko-slovenskou romantickou komedii Ženská na vrcholu. Svobodná matka v podání Anny Polívkové si bude muset najít cestu k drsnému horalovi, kterého hraje Martin Dejdar. Samotné natáčení probíhalo ve velmi extrémních podmínkách na vrcholku slovenské hory Chopok. Když tedy postavy vybíhají do vichřice a sedmnáctistupňového mrazu, opravdu to nebylo jen na oko. 

FOTO:  TV Nova

Vyšehrad: Fylm 

A pokud máte vánoční atmosféry skutečně už dost, máme pro vás ještě jeden úplně jiný tip. Navíc se na něj můžete koukat i se svou drahou polovičkou, protože si v něm každý najde to své. I když se snímek odehrává ve fotbalovém prostředí, rozhodně není jen pro muže. Jakub Štáfek hází jako Julius „Lavi“ Lavický jednu hlášku za druhou. A hodně z nich už je daleko za čárou korektnosti. Takhle rozvířit stereotypní vody českého filmového světa se už dlouho nikomu nepodařilo!

FOTO:  TV Nova

Všechny tyto filmy sledujte na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady