Pořádné překvapení: Petr Rychlý vyrazil na svatbu fanynky. VIDEO

Troufli si mu přes sociální sítě poslat zprávu se svým snem. A on ho splnil! Petr Rychlý potěšil své fanoušky, když se nečekaně zjevil na jejich svatbě a učinil ji o něco víc nezapomenutelnou… Podívejte se, co se tam odehrálo.

Přehrát poslední díl

 

„Dostal jsem takový dojemný dopis od jedné dámy, která měla svatbu se svým přítelem a požádala mě, abych jim tam zazpíval píseň od Jana Nedvěda, jak jsem interpretoval v show Tvoje tvář má známý hlas,“ vypráví Petr Rychlý začátek snu jeho fanynky, který dopadl na výbornou. „Byl to strašnej šok, najednou tam byl!“ pochvaluje si nevšední zážitek novomanželka. Ale o tom všem už ve videu, ve kterém uvidíte záběry přímo z místa dění.

Celou píseň Kohout v podání Petra Rychlého v Tvojí tváři si znovu poslechněte zde:A mějte na paměti, že sny se plní! Petra Rychlého můžete vídat každé úterý a čtvrtek v Ordinaci v růžové zahradě 2 a každou sobotu kolem 12:35 v pořadu Rady ptáka Loskutáka na TV Nova. V Tvojí tváři aktuálně můžete fandit dvěma Ordinačním hrdinům, a to Robertu Jaškówu a Michaela Badinkové, vždy v sobotu večer.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Volejte Novu

Články k pořadu Volejte Novu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady