A JE TO VENKU! Moderátorka Hanka Reinders prozradila, jak se bude jmenovat její miminko!

Sympatická moderátorka Hanka Mašlíková Reinders vzala reportérku pořadu Volejte Novu do svého oblíbeného fitness centra v Kladně, aby ukázala, jak se pod dohledem svého manžela i během těhotenství udržuje ve formě. Odhalila pořádný kus svého soukromí, a dokonce i to, jak se její miminko bude jmenovat!

Oblíbená moderátorka Snídaně s Novou cvičí už takových let, že těhotenství pro ni nepředstavuje důvod, proč by měla přestat. Na kameru ukázala cviky, které miminko nemůžou ohrozit. Ba naopak!

FOTO:  TV Nova

„Tak já se přiznám, že bych si nikdy nedovolila rozhodovat to sama. Řešila jsem to se svým gynekologem a ten mi řekl, že jakmile jsem cvičila bez komplikací, tak není důvod přestávat. Ale bylo potřeba uzpůsobit ten trénink, což jsme udělali,“ odpovídá Hanka na otázku, zda je dobré v těhotenství cvičit.
FOTO:  TV Nova

Její manžel André ji obzvlášť během těhotenství pořádně hlídá. Dohlíží na správné dýchání a bezpečné pohyby. Manželé nezapomínají ani na zdravou stravu, i když v tomto ohledu už párkrát šlápli vedle, což přiznávají s úsměvem na rtech. Těhotenské chutě se Hance prostě nevyhýbají.
FOTO:  TV Nova

Po lehkém nátlaku reportérky i manžela, Hanka svolila a prozradila, jak se jejich miminko bude jmenovat. Poznáte z toho, jestli pár očekává chlapečka nebo holčičku?
FOTO:  Žilní klinika

Podívejte se na video a zjistěte víc!

 

ČTĚTE TAKÉ

UNIKÁTNÍ ŠANCE! Podepsal se na vás život? Potřebujete restart? Přihlaste se do pořadu O 10 LET MLADŠÍ a změňte svůj osud

NOVÉ PŘÍBĚHY CUKY LUKY 1: Co udělají dvě holky, když je honí policajti? Drsňačky se nemazlí!

Sdílet

Články k pořadu Volejte Novu

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady