ANKETA: Kdo je největší sympaťačkou Ulice? Hlasujte ve 2. nominačním kole

ANKETA: Kdo je největší sympaťačkou Ulice? Hlasujte ve 2. nominačním kole
Zdroj: TV Nova

Ulice má nyní ve vysílání prázdninovou pauzu, ale nemusíte smutnit. I letos jsme si pro vás připravili anketu, v níž si můžete zvolit největší sympaťačku Ulice právě uplynulé sezony. Z prvního kola postoupila do finále Veronika Maléřová, která získala první místo. Jana Rytířová pak obsadila místo druhé. A konečně Ingrid Ševčenko skončila třetí. Hlasujte a vyberte ve druhém nominačním kole další tři, které půjdou do finále!

Jak hlasovat? 

Po dobu tří týdnů vám každou sobotu nabídneme v naší anketě 18 žen a dívek, s nimiž jste se vídali v šestnácté sezoně Ulice. Vy budete moci až do pátku do 16:00 hodin dávat své hlasy té, která vám je nejsympatičtější. V každé anketě můžete hlasovat třikrát. Do finále postoupí z každého kola tři sympaťačky, které od vás získají nejvíc hlasů. Během finálového hlasování, jež proběhne 17. července, pak svými hlasy rozhodnete, která z finalistek vám je nejsympatičtější.

Kdo se stane největší sympaťačkou Ulice šestnácté sezony? Hlasujte ve druhém nominačním kole právě teď! Na výběr máte mezi 18 hrdinkami oblíbeného seriálu.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady