• Pořady
  • Ulice
  • Už dnes večer pokračování online formátu Na drbech ze zákulisí Ulice! Na co se můžete těšit?

Už dnes večer pokračování online formátu Na drbech ze zákulisí Ulice! Na co se můžete těšit?

Už dnes večer pokračování online formátu Na drbech ze zákulisí Ulice! Na co se můžete těšit?
Zdroj: TV Nova

Dnes večer zveřejní portál Nova Plus další díl oblíbeného formátu Na drbech s…, kterým v minulém roce prováděl představitel Filipa Maléře Marek Salvet. Letos vás čeká několik změn. Na co se můžete těšit?

V tomto roce se budou herci v roli průvodce zákulisím natáčení Ulice střídat. Jako první se tohoto úkolu zhostí Matyáš Valenta, který hraje Frantu Hrubého. Dalšími díly vás provedou například Eva Hacurová, seriálová Alice, Jirka Kniha, jehož znáte z Ulice jako Mária, či Markéta Stehlíková, představitelka Karly Marečkové.

Online formát Na drbech s… představuje zákulisí a děj Ulice pohledem herců. Přibližuje vám, jaká je atmosféra na place a v hereckých šatnách. Nechybí ani názory herců na kontroverzní témata a pikantní situace, které jejich postavy prožívají. Nova Plus v minulém roce zveřejnila osm dílů, v nichž se mimo jiné objevili Jan Holík, Linda Rybová nebo Jana Sováková. „V minulém roce jsme se mnohé naučili. Dnes máme ještě lepší představu o tom, jaká bonusová videa k seriálu Ulice diváky baví nejvíc. Proto jsme se rozhodli ve formátu pokračovat,“ říká k pokračování Na drbech s… šéfredaktorka online Brigita Zemen. Kreativní producentka Ulice Silvia Klasová dodává: „V roli průvodce se letos herci vystřídají, aby měl divák možnost poznat vícero herců, a tím i více úhlů pohledu na zákulisí Ulice.“

První díl letošního roku se na Nova Plus objeví už dnes v 18:45. Průvodcem bude Matyáš Valenta, který se chystá vyzpovídat svou hereckou partnerku Elišku Hanušovou.

 

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady