ANKETA: Kdo je největším sympaťákem Ulice? Hlasujte ve 2. nominačním kole

ANKETA: Kdo je největším sympaťákem Ulice? Hlasujte ve 2. nominačním kole
Zdroj: TV Nova

První nominační kolo volby největšího sympaťáka Ulice patnácté sezony vyhrál s naprostým přehledem Matěj Jordán, jenž má slušně našlápnuto na další celkové vítězství. S kým se utká ve finále? To záleží jen na vás. Právě nyní můžete dát hlas dalším třem sympaťákům a vyslat je tak do finálového klání.

Matěj Jordán znovu potvrdil, že patří mezi největší sympaťáky Ulice. Anketu vyhrál již pětkrát a podle průběhu hlasování v prvním nominačním kole volby největšího sympaťáka Ulice patnácté sezony to vypadá, že má šesté vítězství v kapse. Je ale možné, že z dalších dvou nominačních kol postoupí tak silní soupeři, že na ně bude nakonec krátký. S kým se utká ve finále kromě Jirky Hermana, jenž obsadil v prvním nominačním kole druhou příčku, a Evžena Šmýda, kterého vynesly vaše hlasy na třetí místo? Opět je to jen na vás.      

Jak hlasovat?
Tento a příští pátek vám nabídneme v naší anketě osmnáct mužů / mladíků, jež jste v patnácté sezoně Ulice vídali nejčastěji. Po celý týden můžete hlasovat pro toho z nich, který vám je nejsympatičtější. První tři muži / mladíci, kteří od vás získají nejvíce hlasů, postoupí do finále. V něm si pak zvolíte toho největšího sympaťáka Ulice patnácté sezony. Který z mužů / mladíků to bude? O tom rozhodne finálové hlasování, jež proběhne 26. června – 2. července 2020.   

Hlasujte ve druhém nominačním kole volby největšího sympaťáka Ulice patnácté sezony! Kteří tři z následující osmnáctky se dostanou do finále? To záleží jen na vás a vašich hlasech.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady